آرشیو ماه: دی 1401

بازدیدها: 54سعید فتوحی شهردار خرم آباد در حکمی محمد میرزایی مقدم را بعنوان سرپرست جدید سازمان آتش نشانی منصوب کرد. حکم شهردار مرکز استان طی مراسمی توسط کیومرث منصوری معاونت خدمات شهری شهرداری به میرزایی مقدم اعطا و رسماً بعنوان سرپرست جدید معرفی شد. میرزایی مقدم پیشتر در جایگاه معاونت عملیات انجام وظیفه و سوابقی […]

رییس سازمان جهاد کشاورزی به آگاهی مردم و نقش موثر آن در جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز اشاره کرد و گفت: سطح تولید در اراضی آبی لرستان تا ۱۲تن در هکتار گندم و قریب به ۸تن برداشت جو است.

دکتر کلانی با تشریح سیاست های پیش روی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه ، از هریک از مسئولین حوزه های مختلف دانشگاه خواست تا شرح وظائف و ماموریت های محوله ی خود را در این خصوص بیان نمایند.

هشدار وضعیت هواشناسی از زبان استاندارلرستان آقای فرهاد زیویار ازشدت بارش برف و باران در ۷۲ساعت آینده حکایت دارد.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت: میزان مصرف گاز در بخش خانگی وصنعتی چیزی حدود 12 میلیون متر مکعب است.

صغری سپهوند از آغاز واگذاری واحدهای مسکونی به خبرنگاران خبر داد.

مسوول امور مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از معرفی مدیران متخلف در حوزه آگهی‌های دولتی به دستگاههای نظارتی خبر داد.

خانه مطبوعات و رسانه های لرستان در نظر دارد چند واحد مسکونی باقیمانده از واحدهای مسکونی خبرنگاران را به متقاضیان واجد شرایط واگذارنماید.

در مراسمی شعبه شرکت پخش دایا دارو در شهرک صنعتی شماره ۱ خرم آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت: جوان ۲۰ ساله خرم آبادی به دلیل درگیری در روستای تلوری جان باخت.

طی مراسمی شرکت پخش دایا دارو شعبه لرستان در شهرک صنعتی شماره یک خرم‌آباد افتتاح شد.

به مناسبت گراميداشت ميلاد اسوه صبر و پايداری، حضرت زينب عليهاالسلام و روز پرستار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان به‌همراه فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی شهرستان، با حضور در مرکز درمان بستر شهرستان،با پرستاران این شهرستان دیدار و با اهداء گل و شیرینی از ایشان تجلیل کردند‌.

شهردارخرم‌آباد گفت: پیاده‌راه‌سازی خیابان افلاک مشهور به دوازده برجی با همکاری میراث فرهنگی وشهرداری انجام شد تا یک محورگردشگری برای شهر تعریف شود.

معاون شرکت آب منطقه‌ای لرستان از انسداد ۶۳ حلقه چاه آب غیرمجاز در این استان طی امسال خبر داد.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان، گفت: تا پایان امسال ۲۳۰ کلاس درس در این استان احداث می‌شود.

سید «محمد حسینی» معاون امور مجلس رئیس جمهور به شهرستان پلدختر سفر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از راه‌اندازی صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج در این استان خبر داد.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان از تحول بزرگ در مدارس روستایی استان با اجرای طرح شهید «رضا پناهی» خبر داد.

بازدیدها: 5پایگاه خبری ویردارخبر/ کرم گودرزی در جمع خبرنگاران از نصب بیش از سه هزار و ۴۵۰ انشعاب گاز طی مهر و آبان امسال در استان خبر داد و اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون شش هزار و ۳۰۰ انشعاب نصب شده به طوری که در ماهای مهر و آبان تعداد سه هزار و ۴۵۰ […]