با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور صورت گرفت:

جلسه شورای حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان

با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، مدیرکل منابع طبیعی استان، معاونین، فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی لرستان، روسای ادارات حراست، بازرسی عملکرد، حقوقی، حفاظت و حمایت، منابع طبیعی خرم آباد و چگنی، فرماندهان یگان حفاظت شهرستان های استان و…، جلسه شورای حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان در سالن جلسات شهید سلیمانی اداره کل برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، بهروز دریکوند معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی استان، گزارشی اجمالی از اقدامات حفاظتی و مسائل و مشکلات و پیشنهادات را به صورت پاورپوینت ارائه داد.

سپس در ادامه، حسین میرزایی مدیرکل منابع طبیعی استان لرستان با اشاره به اینکه موضوع منابع طبیعی یک موضوع چند وجهی است، خاطرنشان کرد: منابع طبیعی در همه دنیا جزئی از سرمایه های اجتماعی است که امروزه به صورت یک مطالبه جدی برای همه مردم لحاظ شده است.

وی افزود: ما پاسداران حریم زیستی کشور بایستی کارها را به درستی انجام دهیم و درست است که مسائل و مشکلات و چالش های سختی پیش رو داریم اما، وضعیت فعلی منابع طبیعی نیز قابل دفاع است.

در پایان، سرهنگ ستاد علی ملکی آهنگران با تقدیر از کارهای صورت گرفته تا کنون، خطاب به فرماندهان یگان حفاظت اظهار کرد: منکر زحمات صورت گرفته شده نیستم و یقین دارم چه زحماتی را که متحمل نشده اید اما از شما انتظار کارهای فراوانتر و بیشتری را دارم.

وی تصریح کرد: همدلی و هم افزایی یگان حفاظت استان با سایر بخش های اداره کل موجب خرسندی است که امیدوارم این همدلی ادامه داشته باشد و هر جا که نیاز به کمک و حمایت های یگان حفاظت سازمان باشد، ما نیز دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است که در پایان، توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان، مدیر کل منابع طبیعی لرستان، معاون حفاظت و فرمانده یگان حفاظت استان از زحمات و تلاش های بی وقفه فرماندهان یگان حفاظت شهرستان ها تجلیل و جلسه ایی به صورت خصوصی مابین فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی کشور با فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان و شهرستان ها برگزار گردید.

صغری سپهوند

صغری سپهوند

خبرنگاروسردبیر
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://virdarkhabar.ir/?p=9920

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: