" /> بازدید فرمانده سپاه لرستان از بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد

شما اینجا هستید

    علمی پزشکی » بازدید فرمانده سپاه لرستان از بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد

بازدیدها: 51سردار کشکولی در جریان بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد از نزدیک روند درمان بیماران را مورد بررسی قرار داد. به گزارش خبر نگار پایگاه خبری ویردار خبر :فرمانده سپاه حضرت ابالفضل (ع) لرستان روز چهارشنبه ۸ مرداد ماه ۹۹ به همراه دکتر بهاروند مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این بیمارستان […]

بازدیدها: 51

سردار کشکولی در جریان بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد از نزدیک روند درمان بیماران را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری ویردار خبر :فرمانده سپاه حضرت ابالفضل (ع) لرستان روز چهارشنبه ۸ مرداد ماه ۹۹ به همراه دکتر بهاروند مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این بیمارستان از پرسنل و کادر درمانی خدمات دهنده به بیماران قدردانی نمود.

وی همچنین از امکانات و تجهیزات بیمارستانی نیز بازدید و از نزدیک در جریان مراحل درمان بیماران قرار گرفت.

سردار مرتضی کشکولی در ادامه به همراه دکتر بهاروند بخش بستری بیماران کرونایی را نیز بازدید و از بیماران بستری در بخش‌های مختلف عیادت کرد.

در این بازدید سردار کشکولی ضمن ابراز خرسندی از امکانات مهیا شده و هم‌چنین کیفیت خدمات ارائه شده به مراجعین از اعلام آمادگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) برای هرگونه همکاری از پیگیری و رایزنی جهت تکمیل پد بالگرد بیمارستان و هم‌چنین تامین نیروی پزشکی متخصص خبر داد.

سردار کشکولی اظهار کرد: هم‌چنین باید از ظرفیت بسیار خوب مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی با تامین پزشک متخصص استفاده بیش‌تری شود.

در حاشیه بازدید سردار فرماندهی سپاه استان از بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد، دکتر بهاروند گزارشی از تعداد مراجعین در طی سال گذشته و ابتدای شروع کرونا و هم‌چنین اقدامات تخصصی ارائه شده به بیمه شدگان و هم استانی‌های عزیز را ارائه نمود.

هم‌چنین در ادامه این بازدید دکتر منظمی رییس بیمارستان تامین اجتماعی نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این مرکز درمانی اقدامات صورت گرفته در راستای پدافند غیرعامل و زیرساخت‌های موجود در مواقع مواجهه با بحران‌ها را تشریح کرد.

در پایان این برنامه دکتر بهاروند ضمن تشکر و قدردانی از حضور سردار فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان آمادگی مجموعه مدیریت درمان در خصوص تداوم ارائه خدمات درمانی مناسب به مراجعین و هم‌چنین ارائه خدمات حیاتی در مواقع بحران و استفاده از ظرفیت و امکانات موجود را اعلام داشت.

انتهای پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: علمی پزشکی, لرستان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد