" /> پگاه لرستان در رتبه دوم صنایع شیر ایران

شما اینجا هستید

    اقتصادی » پگاه لرستان در رتبه دوم صنایع شیر ایران

بازدیدها: 57صنایع شیر ایران (پگاه) اسامی رتبه بندی شده شرکت‌های زیرمجموعه خود را بر اساس عملکرد سه ماهه اول سال ۹۹ اعلام کرد به گزارش خبر نگار پایگاه خبری ویردار خبر از خرم اباد:طبق اعلام این لیست شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان به شایستگی در جایگاه دوم این رتبه بندی پس از شرکت پگاه اصفهان قرار گرفت.گفتنی […]

بازدیدها: 57

صنایع شیر ایران (پگاه) اسامی رتبه بندی شده شرکت‌های زیرمجموعه خود را بر اساس عملکرد سه ماهه اول سال ۹۹ اعلام کرد


به گزارش خبر نگار پایگاه خبری ویردار خبر از خرم اباد:طبق اعلام این لیست شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان به شایستگی در جایگاه دوم این رتبه بندی پس از شرکت پگاه اصفهان قرار گرفت.گفتنی است این رتبه بندی به صورت هرسه ماه یکبار و در نهایت سالانه با پایش عملکرد شرکت های زیر مجموعه صنایع شیر ایران انجام می شود.
جالب است بدانید که پگاه لرستان در سال ۹۷ از بین ۱۵ شرکت زیرمجموعه صنایع شیر ایران جایگاه آخر را داشت و از شرایط مناسبی برخوردار نبود.
تا اینکه تغییر مدیریت این شرکت از سوی صنایع شیر ایران صورت گرفت و یک مدیر جوان لرستانی بنام در این مجموعه به مدیرعاملی پگاه لرستان منصوب شد.
حشمت اله بهرامی مدیرعامل جدید شرکت با بکارگیری صحیح توانایی‌های پرسنل و با هدف گذاری مناسب و استفاده از ظرفیت‌های موجود و همچنین ایجاد فضای همدلی در شرکت، توانست در سال ۹۸ به جایگاه هفتم این رده‌بندی دست یابد.
پگاه لرستان در همان سال به عنوان واحد نمونه صنایع غذایی کشور از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت معرفی شد. و همه اینها در حالی به دست آمد که در ابتدای سال ۹۸ دو مرتبه سیل وارد این شرکت شد و به تاسیسات و زیرساخت های شرکت آسیب جدی وارد کرد و منجر به توقف خطوط تولید این شرکت شد که با ایثار و جهاد پرسنل و در میان ناباوری همگان تنها در ۴۸ ساعت تلاش شبانه روزی شرایط تولید را فراهم کردند. شایان ذکر است پرسنل این شرکت در همان شرایطی که خودشان درگیر سیل بودند ،با ارسال چندین محموله غذایی،شیر خشک و… به هم استانیان سیل زده خود کمک کردند.
پگاه لرستان در سال ۹۸برای افزایش سهم خود در بازار صادرات و تثبیت جایگاه خود در بازار داخلی ، تنوع در محصولات و بالا بردن سطح کیفیت محصولات موجود و گسترش خطوط تولید را برای خود هدف گذاری کرد.که در پایان سال توانست عنوان واحد نمونه صادرات و تنها واحد نمونه استاندارد استان را به خود اختصاص دهد.
سال ۹۹ کارگروه ویژه ای جهت مقابله با ویروس کرونا وجلوگیری از ورودش به شرکت و حفظ سلامت کارکنان تشکیل شد و با تلاش زیاد و با صرف هزینه های مضاعف و مراقبت های شبانه روزی به تولید خود ادامه داد.
اما در این دوران هم از مسئولیت‌های اجتماعی خود غافل نبود و در همکاری با سازمان بازسازی عتبات عالیات استان ۷۰۰ بسته‌معیشتی به خانواده‌های نیازمند تقدیم کرد. همچنین در طرح سراسری شرکت صنایع شیر ایران به نام پگاه مهربانی با اهدای بسته های محصولات شرکت به خانواده‌های حاشیه نشین شهر خرم‌آباد کمک کرد.
و در نهایت پس از این همه تلاش و کوشش و پشت سر گذاشتن مشکلات توانست به آنچه که شایسته نام شرکت شیرپاستوریزه پگاه لرستان است دست بیابد و در جایگاه دوم رتبه بندی صنایع شیر ایران قرار بگیرد.

انتهای پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: اقتصادی, لرستان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد