" /> نماینده مردم بروجرد در مجلس: مشکلات واحدهای تولیدی بروجرد برطرف شود

شما اینجا هستید

    ,عمومی » نماینده مردم بروجرد در مجلس: مشکلات واحدهای تولیدی بروجرد برطرف شود

بازدیدها: 22نماینده مردم بروجرد در مجلس: مشکلات واحدهای تولیدی بروجرد برطرف شو نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس به لزوم رفع موانع کسب و کار در سال جهش تولید تاکید کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بروجرد به طور کامل برطرف تا همه ظرفیت آن مشغول به کار شود. به گزارش پایگاه خبری […]

بازدیدها: 22

نماینده مردم بروجرد در مجلس: مشکلات واحدهای تولیدی بروجرد برطرف شو نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس به لزوم رفع موانع کسب و کار در سال جهش تولید تاکید کرد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بروجرد به طور کامل برطرف تا همه ظرفیت آن مشغول به کار شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس: مشکلات واحدهای تولیدی بروجرد برطرف شود

به گزارش پایگاه خبری ویردار خبر :عباس گودرزی در حاشیه آیین افتتاح و کلنگ زنی خط اول کارخانه سیلیس شهرستان بروجرد در اظهار داشت: برای ایجاد کسب و کار و رونق تولید باید سعی کنیم موانع و مشکلات را برداشته تا سرمایه‌گذاران بتوانند به راحتی در مسیر اشتغالزایی قدم بردارند و این جز با همکاری تولید کنندگان و مصرف کنندگان میسر نمی‌شود.

وی افزود: مجموعه صنعتی شماره 2 سیلیس  شهرستان بروجرد فعالیت خود را به منظور رونق تولید و اشتغالزایی آغاز می‌کند در واقع ما  با یک تیر دو نشان را می‌زنیم، به این منظور که هم آغاز  فعالیت اجرایی و سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی شماره 2 محسوب می‌شود و هم آغاز عملیات اجرایی این کارخانه  در بروجرد است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس عنوان کرد: عملیات تکمیلی برای این شهرک صنعتی همزمان با شروع به کار کارخانه آغاز می‌شود تا بتوانیم شرایط مناسبی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

وی بیان کرد: سرمایه‌گذاران زیادی برای همکاری اعلام آمادگی کرده‌اند که در حال بررسی هستیم تا شرایط مناسب برای ایجاد همکاری بیشتر و استقرار آنها فراهم شود.

گودرزی تصریح کرد: یکی از مصوبات وزارت صنعت معدن و تجارت اولویت استقرار واحدهای صنعتی  در شهرک‌هاست که ضرورت دارد کلیه دستگاه‌های مرتبط در این امر در غالب اهداف و سیاست‌های دولت کمک‌های لازم را انجام دهند.

وی در رابطه با فعالیت کارخانه سیلیس این شهرستان خاطر نشان کرد: در این کارخانه تولید قطعات و مصنوعات چدن و فولاد که در صنایع متوسط و کوچک  کشور کاربرد زیادی دارد انجام می‌شود، با تولید انبوه و صادرات نیازمندی‌های خود را که همان مواد اولیه هست را برطرف می‌کند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس اظهارداشت: امیدوارم بتوانیم به زودی بعد از فاز اول این کارخانه بقیه فازها را نیز راه‌اندازی کنیم، با توجه به این که در شاخص‌های سهولت کسب و کار، ایران در بین 190 کشور رتبه 127 را دارد، این شایسته نیست که موانع را از سر راه تولید برنداریم.

وی افزود: در حال حاضر60 درصد شهرک صنعتی فعال است و با ظرفیت 20 تا 100 درصدی کار می‌کند البته لازم است که  مشکلات این واحدها به طور کامل برطرف تا همه ظرفیت آن مشغول به کار شود.

گودرزی تاکید کرد: اگر با جدیت بیشتر و با مجاهدت برای رفع موانع اقدام کنیم  می‌توانیم مشکلات و موانع را زودتر برطرف کنیم و این کمک می‌کند تا در مجلس شورای اسلامی در کنار دولت با تعامل بتوانیم گامی برای حل مشکلات برداریم.

وی اظهارداشت: همه باید در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کنیم و با توجه به سال جهش تولید تمامی موانع کسب و کار را حذف کنیم.

انتهای پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, بروجرد برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد