" /> گسترش آتش‌سوزی از ارتفاعات چگنی به کوهدشت؛ حریق جنگل‌های «داوود رشید» مهار شد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » گسترش آتش‌سوزی از ارتفاعات چگنی به کوهدشت؛ حریق جنگل‌های «داوود رشید» مهار شد

بازدیدها: 10 رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری کوهدشت با اشاره به گسترش آتش‌سوزی از ارتفاعات چگنی به جنگل‌های داوود رشید گفت: هم‌اکنون حریق در این منطقه مهار شده ‌است. به گزارش پایگاه خبری ویردار خبربه نقل از خبر نگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت :احسان سهرابی ارتفاعات مراتع کله‌بان شهرستان چگنی در شامگاه شنبه […]

بازدیدها: 10

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری کوهدشت با اشاره به گسترش آتش‌سوزی از ارتفاعات چگنی به جنگل‌های داوود رشید گفت: هم‌اکنون حریق در این منطقه مهار شده ‌است.

گسترش آتش‌سوزی از ارتفاعات چگنی به کوهدشت؛ حریق جنگل‌های «داوود رشید» مهار شد

به گزارش پایگاه خبری ویردار خبربه نقل از خبر نگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت :احسان سهرابی ارتفاعات مراتع کله‌بان شهرستان چگنی در شامگاه شنبه دچار حریق شد و زبانه شعله‌های آتش نیز وارد جنگل‌های کوهدشت شد.

وی با اشاره به اعزام گروه‌های منابع‌طبیعی به محل حریق در منطقه داوود رشید کوهدشت افزود: به‌محض اطلاع از گسترش آتش‌سوزی سه گروه از نیروهای منابع‌طبیعی لرستان و سه گروه از نیروهای منابع‌‌طبیعی کوهدشت به این منطقه اعزام شدند.

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری کوهدشت با تقدیر از حضور به‌موقع نیروهای مردمی و بسیج در اطفای حریق جنگل‌های داوود رشید عنوان کرد: هم‌اکنون آتش‌سوزی در این منطقه مهار شده و گروه پایش نیز در جنگل‌های داوود رشید مستقر است.

انتهای پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, حوادث برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد