" /> سرپرست اداره کل نوسازی مدارس لرستان؛ ۱۲ پروژه در شهرستان دورود در حال ساخت می باشد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » سرپرست اداره کل نوسازی مدارس لرستان؛ ۱۲ پروژه در شهرستان دورود در حال ساخت می باشد

بازدیدها: 59امیر غفوری نژاد از ۱۲ پروژه فعال با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان، توسط نوسازی مدارس در شهرستان دورود خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، با حضور مهندس غفوری نژاد سرپرست نوسازی مدارس استان، معاونین و کارشناسان این اداره کل، بیرانوند فرماندار دورود ، زندی فر مدیر آموزش و پرورش منطقه دورود، جلسه شورای […]

بازدیدها: 59

امیر غفوری نژاد از ۱۲ پروژه فعال با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان، توسط نوسازی مدارس در شهرستان دورود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، با حضور مهندس غفوری نژاد سرپرست نوسازی مدارس استان، معاونین و کارشناسان این اداره کل، بیرانوند فرماندار دورود ، زندی فر مدیر آموزش و پرورش منطقه دورود، جلسه شورای فنی آموزش و پرورش در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

زندی فر مدیر آموزش و پرورش منطقه دورود در این جلسه نیازمندی‌های فضای آموزشی این شهرستان اعم از ساخت و تجهیز مدارس، همچنین نیازهای تجهیزات اداری و آموزشی این منطقه را مطرح نمود.

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان، ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در حال حاضر ۱۲ پروژه‌ی فعال با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان و با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد توسط نوسازی مدارس در شهرستان دورود در دست اجراست .

امیر غفوری نژاد افزود: درخصوص تجهیز مدارس دورود به سیستم‌های گرمایشی استاندارد، از سال ۹۲ تا ۹۸ تعداد ۳۵۳ کلاس درس با اعتبار ۳ میلیارد تومان استانداردسازی شدند اما در سال ۹۸ شاهد جهش فوق العاده ای در این حوزه بوده ایم.

وی بیان کرد: در بحث اعتبارات استانی و ملی هم، شهرستان دورود با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد ۳۷۳ درصدی بوده است.

در ادامه این جلسه سرپرست نوسازی مدارس گفت: وظیفه نوسازی مدارس همچنان که از نام این دستگاه استنباط می شود ساخت، توسعه و تجهیز مدارس است و وظیفه تأمین زمین و اخذ پروانه ساخت را برعهده ندارد و مسئولان شهرستان دورود در این خصوص باید توجه بیشتری داشته باشند.

درپایان جلسه، مهندس غفوری به‌همراه مدیر آموزش و پرورش دورود و معاونین نوسازی مدارس از چندین پروژه و مدارس تخریبی بازدید کردند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد