" /> مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان خبر داد: آغاز پویش تولید یک میلیون ماسک در استان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان خبر داد: آغاز پویش تولید یک میلیون ماسک در استان
م

بازدیدها: 13‍ به گزارش روابط عمومی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان از آغاز تولید یک میلیون ماسک در استان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و جمعی از خیرین خبر داد . محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، اظهار داشت: این ماسک‌ها در دو فاز تولید […]

بازدیدها: 13

به گزارش روابط عمومی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان از آغاز تولید یک میلیون ماسک در استان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و جمعی از خیرین خبر داد .

محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، اظهار داشت: این ماسک‌ها در دو فاز تولید می‌شوند که در فاز اول 500 هزار ماسک تولید شده  و در فاز دوم هم 500  هزار ماسک تولید می شود.

وی با بیان اینکه کار برش ماسک‌ها در مرکز استان انجام می شود و به نسبت ظرفیت و استعداد شهرستانها برای دوخت، ارسال می شوند، افزود: ماسک‌ها  بعد از دوخت به مرکز استان برگردانده می شوند و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان، بعد از ضدعفونی، بسته بندی شده و با هماهنگی آموزش فنی و حرفه ای، گروههای جهادی و فرمانداران شهرستانها به صورت رایگان بین مردم توزیع می شوند.

آذرخش نیروهای تولیدکننده ماسک‌ها را 50 نفر از مدیران آموزشگاههای آزاد عنوان کرد و گفت: بخش خصوصی، قسمت اعظم نیروها را تشکیل می‌دهد و قرار است تعدادی نیروی جدید هم اضافه شوند که ضمن آموزش در حین کار، به این  کادر  اضافه می شوند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد