" /> مدیرکل ورزش وجوانان لرستان : از ظرفیت های ورزشی در رزمایش همت جوانانه استفاده می شود

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مدیرکل ورزش وجوانان لرستان : از ظرفیت های ورزشی در رزمایش همت جوانانه استفاده می شود

بازدیدها: 7· مدیرکل ورزش وجوانان لرستان از استفاده از ظرفیت های ورزشی در رزمایش همت جوانانه خبر داد.به گزارش خرم خبر ، سیدعلی کریمی درنشست قرارگاه رزمایش بزرگ ” همت جوانانه گفت:محوریت رزمایش بزرگ همت جوانانه ، کمک مومنانه برای مبارزه باکرونا باسازمانهای مردم نهاد جوانان است. وی در این جلسه که با حضور فرهاد […]

بازدیدها: 7

·

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان از استفاده از ظرفیت های ورزشی در رزمایش همت جوانانه خبر داد.به گزارش خرم خبر ، سیدعلی کریمی درنشست قرارگاه رزمایش بزرگ ” همت جوانانه گفت:محوریت رزمایش بزرگ همت جوانانه ، کمک مومنانه برای مبارزه باکرونا باسازمانهای مردم نهاد جوانان است. وی در این جلسه که با حضور فرهاد دیناروند معاون امورجوانان اداره کل و اعضای مجمع جوانان استان برگزارشده بود، اظهارکرد: باتوجه با بیانات مقام معظم رهبری مبنی بربه کارگیری توانایی همه دستگاه های اجرایی درمبارزه با ویروس کرونا  این رزمایش یک اقدام  جهادی در جهت مبارزه با کرونا بوده و دراین‌راستا نیز سهمی هم‌ برای دستگاه ورزش وجوانان در نظرگرفته شده است .

اهدا پک به ۵۰۰۰ خانوار

علی کریمی  با اشاره به برنامه های مدنظر این رزمایش در لرستان ،  افزودبه  حدود ۵هزار خانوار در لرستان  پک هایی اهدامی شود که  البته سهم ۵هزارخانوار تعیین شده یک ظرفیت است ولی باید تلاش کرد تا در این رزمایش حتی ۱۰ هزار و بیشتر را هم پوشش داد.

کریمی بابیان اینکه این رزمایش درچند حوزه  انجام می گیرد، تصریح کرد: محوریت این رزمایش  باسازمانهای مردم نهاد جوانان و اموراتی است که توسط معاونت جوانان انجام می گیرد .

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان باتاکید برلزوم استفاده از همه ظرفیت ها در این رزمایش ، خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت  همه حوزه ها مانند حوزه ورزش ،خیرین وفعالیت های بسیج ورزشکاران استفاده شود.

تأکید بر استفاده از ظرفیت هیأت‌های ورزشی

کریمی با بیان اینکه مجمع جوانان در بحث رزمایش از ظرفیت‌های ورزشی نیز استفاده کند و ورزشکاران را هم درکنار خودداشته باشد، تاکیدکرد: هیئت های استانی  خودظرفیت هستند و لازم است که امورات ورزشی دراین زمینه  هم در قالب جوانان انجام بگیرد.

کریمی بابیان اینکه در این ایام دوماهه شیوع کرونا اقدامات خوبی درجهت مبارزه با این ویروس درسطح استان   صورت گرفت، یادآورشد:  پیگیری های خوبی  توسط جوانان لرستانی  دراین‌زمینه  انجام گرفت که جای تقدیردارد .

https://khoramkhabar.ir/wp-content/uploads/2020/04/IMG_20200418_155153_339-300x183.jpg

او  بااشاره به بحث سازماندهی کردن اقدامات جوانان  مبنی بر شعار  همت جوانانه وکمک مومنانه  توسط رهبرمعظم انقلاب بر لزوم استفاده هرجه بیشتر از ظرفیت جوانان در مبارزه با شیوع کروناویروس تاکیدکرد وگفت:  جوانان درهمه رویدادها وچالش ها پای کاربوده وباحضورفعال خود همیشه کمک های قابل توجهی  درحل مشکلات داشته اند و الان نیز در این شرایط که با ویروس کرونا ایجادشده به طورفعال  پای کار هستند .

کریمی بیان کرد: سمن های حوزه جوانان  استان باید بابرنامه ریزی خود فعالیت هایشان  را درخصوص مبارزه با کرونا سازماندهی کنند .

ظرفیت های خوب سمن های حوزه جوانان

او با اشاره به  ظرفیت  های خوب سمن های حوزه جوانان، ادامه داد: چند ظرفیت در سازمانهای مردم نهاد وجود دارد که سمن ها باید به آن توجه بیشتری داشته وبه این سمت وسو حرکت کنند.

کریمی با اشاره به اقدامات مجمع جوانان استان در بحث مبارزه با ویروس کرونا، عنوان کرد: برنامه ریزی های مجمع جوانان استان باید به گونه ایی باشد تا اقدامات ۲۸ سمن استان براساس پروتکل تعریف شده برای سایر سمن های استان الگو شود.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان بابیان اینکه مصوبات جلسات رزمایش به سمع ونظر مجمع می رسد و مجمع باید از مصوبات رزمایش اطلاع داشته باشند، گفت: لازم است تا هرهفته اقدامات مجمع گزارش داده  شود .

بخش اعظم کمک ها سهم جوانان است

او بابیان اینکه بخش اعظم کمک ها سهم جوانان است برلزوم استفاده ازظرفیت خانه های جوان برای محل فعالیت های رزمایش در شهرستانهایی که خانه های جوان دارند تأکید کرد و یادآورشد: همچنین در این راستا آمادگی لازم برای استفاده از سالن های ورزشی را به عنوان محلی برای جمع آوری اقلام مورد نیازبحث رزمایش داریم .

کریمی بر لزوم‌استفاده از جوانان واعضای مجمع در جلسات رزمایش تأکید کرد و افزود: برای توسعه فعالیت این ‌رزمایش ایجاد یک پویش با محتوای این ‌رزمایش درفضای مجازی توسط مجمع در جهت تبلیغ و اطلاع رسانی لازم است و این پویش کمک خوبی برای به کارگیری افراد بیشتر و تأثیر قویتر رزمایش درمبارزه با کرونا خواهد کرد.

لزوم توسعه سمن های حوزه جوانان در استان

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان بر لزوم توسعه سمن های حوزه جوانان در استان و استفاده از ظریفت سمن ها در مبارزه با شیوع کرونا تأکید کرد و گفت: البته شرایطی که  کرونا ایجادکرد بر پیشبرد برنامه های مدنظر ما برای سال جدید درجهت توسعه فعالیت های جوانان تاثیرگذاربوده ولی انتظارداریم مجمع همچنان  با وحدت رویه و ارائه ایده ها و طرح های خلاقانه فعالیت های شایسته خود را ادامه داده و ما نیزحمایت های خود را درکمک به مجمع به کارخواهیم گرفت.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, ورزشی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد