" /> مردمِ اسد آبادی و کرگانه خرم اباد دست به کار شدند.

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مردمِ اسد آبادی و کرگانه خرم اباد دست به کار شدند.

بازدیدها: 104 به گزارش ویردار خبر: تیم اجتماع محور محله اسد آبادی و کرگانه با همکاری دفتر تسهیلگری و توسعه محلی اسد آبادی و کرگانه،نخاله های ساختمانی و زباله های انباشته شده در محله را با کمک شهرداری منطقه ۲ جمع آوری و دفع کردند. سرکار خانم مرادی کارشناس شهرساز دفتر تسهیلگری و توسعه محلی […]

بازدیدها: 104

به گزارش ویردار خبر: تیم اجتماع محور محله اسد آبادی و کرگانه با همکاری دفتر تسهیلگری و توسعه محلی اسد آبادی و کرگانه،نخاله های ساختمانی و زباله های انباشته شده در محله را با کمک شهرداری منطقه ۲ جمع آوری و دفع کردند.

سرکار خانم مرادی کارشناس شهرساز دفتر تسهیلگری و توسعه محلی محله اسدابادی و کرگانه در این باره فرمودند:
پس از استقرار دفتر در این محله فورا اقدام به بررسی میدانیِ مشکلاتِ محله در زمینه های مختلف کردیم.

وی افزود:یکی از مهمترین مشکلاتِ محله از نظر شهرسازی وجود نخاله های ساختمانی در مناطق مختلف بود.
این نخاله ها و زباله ها علاوه بر زشت کردن چهره ی محله باعث ایجاد بوی نامتبوع شده بودند.
بنابراین با کمک تیم اجتماع محور محله که با حضور جوانان محله تشکیل شده است تصمیم بر حل این مشکل گرفتیم.
بر همین اساس طی رایزنی هایی که با شهرداری منطقه ۲ انجام شد چند دستگاه بیل مکانیکی و کُمپِرِسی و چند تن از نیروهای خدماتی به تیم اجتماع محور محله اضافه شدند.

طرح جمع اوری نخاله های ساختمانی در محله های اسد آبادی و کرگانه چند روزیست که آغاز شده است و نقاط مختلفی از این محله پاکسازی شده اند. مردم محله از اجرای این طرح که از طرح های پیشنهادی خود مردم بوده است به شدت رضایت دارند و امیدوار هستند که این طرح به زودی تکمیل و به پایان برسد.

این حرکت تیم اجتماع محور محله اسد آبادی و کرگانه
می تواند محرکی برای دیگر محلات شهر خرم آباد باشد تا خود دست به کار شده و با مطالبه گری و ارائه طرح های دقیق باعث پیشرفت و ایجاد فضای مناسب در محله های خود شوند.

دفتر تسهیلگری و توسعه محلی اسد آبادی و کرگانه در زمینه های اجتماعی،اقتصادی،حقوقی،شهرسازی و …. با همکاری اهالی محله و تیم اجتماع محور محله سعی در ایجاد فضایی مناسب در محله را در زمینه های مختلف دارد.

یکی از فعالیت های خوب این دفاتر ایجاد ارتباط مستقیم بین مردم و مسئولین می باشد. چنانکه تا بحال چندین تن از مسئولین شهری و استانی با مردم این محله به صورت چهره به چهره ملاقات و نظرات،انتقادات و طرح های ایشان را شنیده و مورد بررسی قرار داده اند.

علی باقرزاده بیرانوند

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد