" /> رئیس سازمان بسیج عشایری کشور: حمله موشکی سپاه ‌دل مردم و خانواده‌های شهدا را شاد کرد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » رئیس سازمان بسیج عشایری کشور: حمله موشکی سپاه ‌دل مردم و خانواده‌های شهدا را شاد کرد

بازدیدها: 6 رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: حمله موشکی سپاه ‌دل مردم و خانواده‌های شهدا را شاد کرد. سردار نصرت‌الله سیف امروز دریادواره شهدای عشایر استان لرستان که در بیرانشهر برگزار شد اظهار داشت: از زمانی که حرف از انتقام سخت به میان آمد مردم همه منتظر بودند تا ببینند که چه زمانی این دستور فرمانده […]

بازدیدها: 6

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: حمله موشکی سپاه ‌دل مردم و خانواده‌های شهدا را شاد کرد.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور: حمله موشکی سپاه ‌دل مردم و خانواده‌های شهدا را شاد کرد

سردار نصرت‌الله سیف امروز دریادواره شهدای عشایر استان لرستان که در بیرانشهر برگزار شد اظهار داشت: از زمانی که حرف از انتقام سخت به میان آمد مردم همه منتظر بودند تا ببینند که چه زمانی این دستور فرمانده معظم کل قوا اجرا می‌شود.

رئیس بسیج عشایر کشور عنوان کرد: این حرکت سپاه جای تقدیر و تشکر دارد چون دل مردم و خانواده‌های شهدا را تسلی داد.سردار سلیمانی در دو جا فرمود من فرزند عشایرم و افتخار می‌کنم که نسب لر دارم.

وی بیان کرد: ای فرمانده تو چه کار کردی که دوست و دشمن تو را تحسین می‌کنند؛ مرحبا دلاور، مرحبا رزمنده، تو چگونه آیه«اشداءمع الکفار و رحما بینهم» را تفسیر و عملی کردی؛  خوشا به حالت که حتی رهبر انقلاب هم اعلام کرد که در مقابل تو سر تعظیم فرود می‌آورد.

سیف گفت: از همان روز اول که رهبر کبیر انقلاب آمریکا را شیطان بزرگ نامید ما نیز دشمن خود را شناختیم؛ زورآزمایی ما با آمریکا از زمان قبل از انقلاب شروع شده چون همه توطئه‌ها زیر سر اوست.

وی با بیان اینکه آمریکا با همه توطئه‌هایش نتوانست جلوی صدور انقلاب را بگیرد، گفت: به خیال خودش با ایجاد ۳۶ پایگاه نظامی قصد داشت یک دیوار آهنین در اطراف ایران ایجاد کرد، اما الان دو پایگاه آن حذف شده است. ایجاد این پایگاه‌ها، کاری احمقانه بود چون با این کار خود را در تیررس نیروهای نظامی ما قرار داده است.

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور  خاطرنشان کرد: در سیستم نظامی باید هزینه‌های زیادی صرف شود تا بتوان دشمن را شناسایی کرد و برآورد اطلاعات انجام داد ولی آمریکا با ایجاد این پایگاه‌ها کار ما را راحت کرده ‌و هفت تریلیون دلار از امکاناتش در تیررس ‌ما قرار دارد.

وی اظهارداشت: ما اجازه عقب نشینی به آمریکا نمی‌دهیم بلکه باید فرار کند و ‌ما تعقیبش کنیم؛ هدف ما محو آمریکا از منطقه است.

سیف با بیان اینکه آخرین پایگاهی هم که محو می‌شود رژیم منحوس صهیونیستی است، گفت: این غده سرطانی در جهان اسلام، ۲۵ سال آینده را به چشم نخواهد دید.

وی با بیان اینکه آمریکا جرأت نمی‌کند که به این نظام نگاه چپ بیندازد، اظهار داشت: شما مردم لرستان به تعبیر امام خمینی(ره) ذخایر بقیه الله و یار و کمک کار روحانیت بوده‌اید و پس از انقلاب نیز شما را ذخایر انقلاب نامیدند.

تسنیم

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, شهدا وایثارگران برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد