" /> جانشین فرمانده‌کل سپاه: حمله موشکی ‌بخشی از قدرت سپاه بود / آمریکایی‌ها نتوانستند هیچ غلطی ‌کنند

شما اینجا هستید

    ,عمومی » جانشین فرمانده‌کل سپاه: حمله موشکی ‌بخشی از قدرت سپاه بود / آمریکایی‌ها نتوانستند هیچ غلطی ‌کنند

بازدیدها: 13 گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه ‌پاسداران با بیان “آمریکا در برابر ما هیچ غلطی نمی‌تواند کند”، گفت: ما در برابر دشمن ایستادگی می‌کنیم و پاسخ می‌دهیم در حالی که هیچ کشوری توانایی اینکه برابر آمریکا از خود اراده‌ای نشان دهد را ندارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم ازنجف‌آباد، سردار علی فدوی ‌در مراسم […]

بازدیدها: 13

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه ‌پاسداران با بیان “آمریکا در برابر ما هیچ غلطی نمی‌تواند کند”، گفت: ما در برابر دشمن ایستادگی می‌کنیم و پاسخ می‌دهیم در حالی که هیچ کشوری توانایی اینکه برابر آمریکا از خود اراده‌ای نشان دهد را ندارد.

جانشین فرمانده‌کل سپاه: حمله موشکی ‌بخشی از قدرت سپاه بود / آمریکایی‌ها نتوانستند هیچ غلطی ‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازنجف‌آباد، سردار علی فدوی ‌در مراسم گرامی‌داشت شهادت سردار حاج احمد کاظمی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی به‌رهبری امام خمینی(ره)، پیروزی جبهه حق بود و شهدای ما نیز در همین مسیر حرکت کردند و سبب عزت و قدرت وطن شدند.

وی با بیان اینکه نجف‌آباد خود از جلوه‌های رشادت‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام است، افزود: مردم این شهر، از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شهدای والامقام بسیاری را به میهن تقدیم کرده‌اند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: یکی از این شهدای بزرگ حاج احمد کاظمی است، کسی که دلدادگان بسیاری داشت از جمله سردار حاج قاسم سلیمانی.

سردار فدوی با اشاره به شرارت‌های آمریکا در منطقه و علیه ایران گفت: آمریکا هیچ‌گاه نمی‌تواند از حتی یک پیروزی در مقابل ایران نام ببرد، آمریکا محور شرارت است و همواره ایران را تحت شدیدترین فشارها قرار داده است، همان طور که خداوند در قرآن فرموده است و امام راحل نیز همواره بر آن تأکید می‌کردند ما در برابر دشمن به تکالیف الهی خود عمل می‌کنیم، شهدای والامقام ما نیز همگی به تکالیف الهی خود عمل کردند.

بیشتر بخوانید

وی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری اقدام موشکی سپاه علیه پایگاه آمریکایی عین الاسد ابراز کرد: این اقدام یکی از جلوه‌های توانمندی‌های ما بود. ما در برابر دشمن ایستادگی می‌کنیم و پاسخ می‌دهیم در حالی که هیچ کشوری توانایی اینکه برابر آمریکا از خود اراده‌ای نشان دهد را ندارد.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: آمریکا به‌رغم اینکه علیه کشور ما برنامه‌ریزی‌های بسیاری انجام داده اما کاری از پیش نبرده است، آنها هیچ غلطی نکرده‌اند و نمی‌توانند بکنند.

وی با بیان اینکه “همت ما معطوف به عمل به فرامین امام خامنه‌ای است”، گفت: جبهه مقاومت در توان و جغرافیا گسترش می‌یابد تا استکبار جهانی هیچ‌گونه احساس امنیت و آرامشی نداشته باشد.

وی ادامه داد: هیچ کشوری تا کنون برابر آمریکا چنین کار بزرگی را انجام نداده است که ما انجام دادیم، ما ده‌ها موشک در قلب پایگاه آمریکا در عراق وارد کردیم و آنها نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

انتهای پیام/‌162/ش+

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, شهدا وایثارگران برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد