" /> پزشک متخصص و فوق تخصص جدیدالورود به لرستان چه تخصص‌هایی دارند؟

شما اینجا هستید

    ,عمومی » پزشک متخصص و فوق تخصص جدیدالورود به لرستان چه تخصص‌هایی دارند؟

بازدیدها: 12 ۸۰ پزشک متخصص و فوق تخصص به مجموعه بهداشت و درمان استان اضافه شدند و قرار است در تخصص‌های مختلفی به مردم این استان خدمت ارائه دهند. یکی از دغدغه‌های مهم بیماران در جای جای استان لرستان کمبود پزشک متخصص است به طوری برخی از بیماران به ناچار برای درمان بیماری خود راهی […]

بازدیدها: 12

۸۰ پزشک متخصص و فوق تخصص به مجموعه بهداشت و درمان استان اضافه شدند و قرار است در تخصص‌های مختلفی به مردم این استان خدمت ارائه دهند.

80 پزشک متخصص و فوق تخصص جدیدالورود به لرستان چه تخصص‌هایی دارند؟

یکی از دغدغه‌های مهم بیماران در جای جای استان لرستان کمبود پزشک متخصص است به طوری برخی از بیماران به ناچار برای درمان بیماری خود راهی استان‌های اطراف از جمله کرمانشاه، اصفهان و تهران می‌شوند.

نبود یا کمبود پزشک متخصص در برخی از مراکز درمانی استان همواره پای لنگ حوزه درمان بود که بالاخره رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان  اواخر آذر ماه امسال این نوید را به مردم داد که به زودی 80 پزشک متخصص و فوق تخصص به مجموعه بهداشت و درمان استان اضافه می‌شود و اکنون پس از گذشت چندین روز این وعده محقق شده و این تعداد پزشک برای ارائه خدمات درمانی به جمع پزشکان استان پیوسته‌اند.

بیشتر بخوانید

محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جمع پزشکان متخصص جدیدالورود به استان با اشاره به محرومیت اقتصادی لرستان اظهارداشت:  می‌خواهیم با همکاری و تلاش مستمر، مردم محروم این استان را به لحاظ مطالبات درمانی بی نیاز کنیم چرا که پزشکی جامعه محور یکی از ضروریات خدمت به این مردم است.

به گزارش تسنیم 80 پزشک متخصص جدیدالورودی که در تخصص‌های مختلف برای توزیع محل خدمت وارد لرستان شدند شامل ارتوپدی(3 پزشک)، آسیب شناسی(2 پزشک)، بیماریهای اعصاب(3پزشک)، بیماریهای داخلی(10پزشک)، بیماریهای عفونی(1پزشک)، بیماریهای قلب و عروق(5پزشک)، بیهوشی(6پزشک)، پزشکی هسته ای(1پزشک)، پوست(2پزشک)، تونبخشی(1پزشک)، جراحی عمومی(4پزشک)، اورولوژی(2پزشک)، جراحی مغز و اعصاب(2پزشک)، چشم(1پزشک)، رادیولوژی(6پزشک)، روانپزشکی(5پزشک)، زنان و زایمان(9پزشک)، طب اورژانس(9پزشک)، کودکان(7پزشک) و گوش و حلق و بینی(1پزشک)است.پنج پزشک فوق تخصص نیز ماه گذشته با حضور در استان در محل های خدمتی خود مشغول به ارائه خدمات درمانی شدند./تسنیم

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد