" /> کم توجهی به گردشگری در سند توسعه لرستان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کم توجهی به گردشگری در سند توسعه لرستان

بازدیدها: 19. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردار خبر، سید امین قاسمی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه لرستان، گردشگری را از جمله محورهای توسعه کشور به ویژه لرستان عنوان و تصریح کرد: در سند آمایش استان جایگاه گردشگری به خوبی دیده نشده است. وی خاطرنشان کرد: همچنین بایستی اطلاعات مربوط به راهبردهای […]

بازدیدها: 19

.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردار خبر، سید امین قاسمی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه لرستان، گردشگری را از جمله محورهای توسعه کشور به ویژه لرستان عنوان و تصریح کرد: در سند آمایش استان جایگاه گردشگری به خوبی دیده نشده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین بایستی اطلاعات مربوط به راهبردهای توسعه گردشگری استان در سند آمایش استان به‌روزرسانی شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان با تاکید بر اینکه گردشگری همه مکانی، همه زمانی و همگانی شود، افزود: تنها نباید مرکز استان را به عنوان قطب گردشگری دید.

قاسمی بیان داشت: همه شهرهای استان قابلیت گردشگرپذیری را دارند، از طرفی معطوف کردن قطب گردشگری به مرکز استان موجب کاهش ماندگاری گردشگر در استان می‌شود.

وی با بیان اینکه مراحل نهایی طرح جامع گردشگری استان در حال انجام است، افزود: انتظار می‌رود از اطلاعات طرح جامع در سند راهبردی آمایش استان استفاده شود

انتهای پیام/

خبرنگار:صغری سپهوند

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد