" /> سکونت‌گاه‌ها روستایی لرستان تقویت شوند/ لزوم تلفیق کریدور حمل‌ونقلی استان با کریدور غرب کشور

شما اینجا هستید

    ,عمومی » سکونت‌گاه‌ها روستایی لرستان تقویت شوند/ لزوم تلفیق کریدور حمل‌ونقلی استان با کریدور غرب کشور

بازدیدها: 7 مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: سکونت‌گاه‌های روستایی استان در جهت مهاجرت معکوس بایستی تقویت شود. به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رضا خالقی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه لرستان، با تاکید بر روزرسانی سند آمایش استان، اظهار کرد:  این سند بر اساس اطلاعات سال 90 تهیه شده که نیازمند […]

بازدیدها: 7

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: سکونت‌گاه‌های روستایی استان در جهت مهاجرت معکوس بایستی تقویت شود.

سکونت‌گاه‌ها روستایی لرستان تقویت شوند/ لزوم تلفیق کریدور حمل‌ونقلی استان با کریدور غرب کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رضا خالقی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه لرستان، با تاکید بر روزرسانی سند آمایش استان، اظهار کرد:  این سند بر اساس اطلاعات سال 90 تهیه شده که نیازمند بازنگری است.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی از جمله حوزه‌هایی است که بایستی در بازنگری سند آمایش استان لحاظ شود، چرا که از ظرفیت طرح‌های زودبازده موثر بر توسعه و اشتغال استان می‌توان بهره برد.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه کریدورهای حمل ونقلی استان با کریدور غرب کشور تلفیق شود، افزود: کردیدور غرب کشور دارای ردیف اعتباری است، از این‌رو می‌توان با تلفیق این دو بخش از منابع مالی بیشتری استفاده کرد.

خالقی بیان داشت: سهم لرستان از کریدور مغفول مانده اسلام آباد غرب- پلدختر-پل‌زال که با مشارکت بانک‌های عامل در حال انجام است، گرفته شود.

وی با بیان اینکه 60 درصد جمعیت لرستان شهری و 40 درصد روستایی است، افزود: بایستی سکونت‌گاه‌های روستایی استان جهت مهاجرت معکوس تقویت شود.

انتهای پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد