" /> انتخابات حق الناس بوده و کسی نباید به نا حق تایید و یا رد شود

شما اینجا هستید

    ,عمومی » انتخابات حق الناس بوده و کسی نباید به نا حق تایید و یا رد شود

بازدیدها: 9 رئیس هیأت نظارت بر انتخابات لرستان گفت: انتخابات حق الناس است و کسی نباید به نا حق رد و یا تایید شود؛ مراجع چندگانه باید هیأت‌های نظارت را در ارسال بموقع استعلام‌ها یاری کنند و در موعد مقرر پاسخ استعلامات را بدهند تا هیأت‌های نظارت بتوانند در بررسی صلاحیت‌ها از آنها استفاده نمایند. […]

بازدیدها: 9

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات لرستان گفت: انتخابات حق الناس است و کسی نباید به نا حق رد و یا تایید شود؛ مراجع چندگانه باید هیأت‌های نظارت را در ارسال بموقع استعلام‌ها یاری کنند و در موعد مقرر پاسخ استعلامات را بدهند تا هیأت‌های نظارت بتوانند در بررسی صلاحیت‌ها از آنها استفاده نمایند.

انتخابات حق الناس بوده و کسی نباید به نا حق  تایید و یا رد شود

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی دفتر نظارت استان لرستان، جلسه مشترک اعضای هیأت‌های نظارت بر انتخابات استان لرستان،خرم‌آباد و چگنی با حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و آیت الله نیازی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در محل سالن جلسات دفتر استان برگزار شد.

تیمور سپهوند رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان لرستان در این جلسه اظهار داشت: مجموعه ناظرین استان بیش از 12 هزار نفر هستند که آماده برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: انتخابات حق الناس است و کسی نباید به نا حق رد و یا تایید شود؛ مراجع چندگانه باید هیأت‌های نظارت را در ارسال بموقع استعلام‌ها یاری کنند و در موعد مقرر پاسخ استعلامات را بدهند تا هیأت‌های نظارت بتوانند در بررسی صلاحیت‌ها از آنها استفاده نمایند.

در ادامه آیت‌الله هاشم نیازی نماینده مردم استان در خبرگان رهبری نیز اظهار داشت: موقعیت شما به گونه‌ای است که نماد بیرونی شورای نگهبان هستید؛ که هم نماد اسلامیت نظام است و هم مظهر تجلی جمهوریت آن و این وظیفه بر عهده شما است که با رفتار خود مایه آبروی اسلامیت و جمهوریت نظام باشید.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد