" /> شهردار خرم آباد برکنار شد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » شهردار خرم آباد برکنار شد

شهردار خرم‌آباد با رای اکثریت اعضا شورا از سمت خود کنار گذاشته شد.

بازدیدها: 24

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر/ اعضای شورای شهر خرم‌آباد در ادامه جلسه طرح سوال از شهردار که طی روزهای ۲۴ و ۲۶ بهمن برگزار شد،  عصر یکشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ به صورت غیر علنی تشکیل جلسه داد و با ۷ رای موافق که از پاسخ سوالات قانع نشده بودند و دو رای مخالف، شهردار را برکنار کردند.

فتوحی در جلسات ۲۴ و ۲۶ بهمن به ۵۴ سوال اعضا شورا به طور مفصل و در حضور اصحاب رسانه پاسخ داد، اما برخی اعضا شورا از  پاسخ‌های شهردار قانع نشدند و رای به برکناری سعید فتوحی دادند.

فتوحی از ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ به عنوان شهردار خرم‌آباد فعالیت کرد.

 شایان ذکر است در ادامه جلسه امروز داریوش بارانی بیرانوند با کسب ۸ رای از ۹ رای به عنوان سرپرست شهرداری خرم آباد معرفی شد.

بارانی بیرانوند از کارکنان شهرداری است که سوابقی چون معاون معماری و شهرسازی شهرداری خرم‌آباد ، شهردار منطقه ۲ و ۳، رییس کمیته سیما و منظر شهر و … را در کارنامه دارد.

صندلی شهرداری خرم‌آباد که در سال ۱۳۰۳ تأسیس‌شده در طول سال‌های گذشته همواره صندلی لرزانی بوده به‌طوری ‌که عمر مدیران شهری خرم‌آباد بسیار کوتاه بوده و همین امر برنامه‌ریزی در حوزه مدیریت شهری را با چالش‌های جدی مواجه کرده است. علی محمد ساکی تنها شهرداری در خرم‌آباد بود که به مدت شش سال متوالی این سمت را در اختیار داشت.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد