" /> در نه ماهه امسال ۳۶۷ نفر در حوادث رانندگی لرستان جان باختند

شما اینجا هستید

    ,عمومی » در نه ماهه امسال ۳۶۷ نفر در حوادث رانندگی لرستان جان باختند

مدیرکل پزشکی قانونی استان لرستان گفت: طی ۹ ماهه امسال ۳۶۷ نفر به دلیل تصادفات در استان جان خود را از دست داده‌اند که از این تعداد ۴۳ نفر در حوادث درون شهری، ۲۹۵ نفر در حوادث برون شهری و ۲۹ نفر نیز در جاده‌های روستایی ثبت شده است.

بازدیدها: 9

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر/ محمدرضا فارسی نژاد مدیرکل در جمع خبرنگاران از افزایش تلفات حوادث رانندگی استان طی ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

وی افزود: طی ۹ ماهه امسال ۳۶۷ نفر به دلیل تصادفات در استان جان خود را از دست داده‌اند که از این تعداد ۴۳ نفر در حوادث درون شهری، ۲۹۵ نفر در حوادث برون شهری و ۲۹ نفر نیز در جاده‌های روستایی ثبت شده است.

فارسی نژاد یادآور شد: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات ۳۵۴ نفر گزارش شده است، ۳. ۶ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان لرستان با اشاره به آمار مصدومین ناشی از تصادفات در استان اظهار داشت: در ۹ماهه امسال ۸ هزار و ۱۴۰مورد معاینات مربوط به مصدومان تصادفات جرحی در مراکز پزشکی قانونی استان انجام شده که از این تعداد ۵ هزار و ۷۹۳ نفر مرد و ۲ هزار و ۳۴۷ نفر زن بوده‌اند.

این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار مراجعین تصادفات به پزشکی قانونی ۷ هزار و ۱۶۲ نفر گزارش شده بود افزایش ۱۳. ۶ درصد افزایش یافته است.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد