" /> اهدا ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی بنیاد ۱۵ خرداد در بین معلولان لرستان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » اهدا ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی بنیاد ۱۵ خرداد در بین معلولان لرستان

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) لرستان گفت: در قالب پویش ملی «مثبت حرکت۲» با محوریت بنیاد پانزده خرداد ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی در بین معلولان لرستان توزیع شد.

بازدیدها: 1

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) لرستان گفت: در قالب پویش ملی «مثبت حرکت۲» با محوریت بنیاد پانزده خرداد ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی در بین معلولان لرستان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر؛ مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) لرستان گفت: در قالب پویش ملی «مثبت حرکت۲» با محوریت بنیاد پانزده خرداد ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی در بین معلولان لرستان توزیع شد.

مجید طائف در آیین توزیع تجهیزات توانبخشی که به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و در بهزیستی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: ۲۶۹ نوع تجهیزات توانبخشی برای معلولان لرستان از سوی بنیاد ۱۵ خرداد تامین شده است که به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره بر نحوه توزیع این اقلام، بیان کرد: پس از دریافت مدارک پزشکی معتبر مبنی بر معلولیت افراد متقاضی و همچنین صحت سنجی و بررسی‌های لازم توسط گروههای مردمی و ارتباط با بهزیستی در مورد محرومیت و نیازمندی فرد وسایل توانبخشی اهدا خواهد شد.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)لرستان گفت: واکر، عصای ویژه نابینایان، عصای جسمی-حرکتی، تشک، مواج، تشک بادی و… را از جمله تجهیزات توانبخشی اختصاص داده شده از سوی بنیاد پانزده خرداد ستاداجرایی فرمان امام (ره)، به شمار می آیند.

طایف اظهار کرد: بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)همواره در کنار بهزیستی است و تمام تلاش خودرا می‌کند تا در حد توان خود بخشی از دغدغه‌ها و مشکلات افراد تحت پوشش این سازمان را برطرف کند.

وی همچنین به طرح مناسب‌سازی مسکن معلولان اشاره کرد و افزود: مقرر شده برای مناسب‌سازی ۱۰ هزار منزل مسکونی در کشور برای معلولین از برنامه‌های مهم بنیاد ۱۵ خرداد در قالب طرح ملی “مثبت حرکت۳” اقدامات لازم صورت گیرد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد