" /> مدیران متخلف به دستگاه‌های نظارتی معرفی می‌شوند

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مدیران متخلف به دستگاه‌های نظارتی معرفی می‌شوند

مسوول امور مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از معرفی مدیران متخلف در حوزه آگهی‌های دولتی به دستگاههای نظارتی خبر داد.

بازدیدها: 23

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر؛ مسوول امور مطبوعات و خبرگزاری های داخلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: مدیران متخلف در حوزه آگهی‌های دولتی، به دستگاههای نظارتی معرفی می‌شوند.

مجید امانی افزود: برخی از مدیران و دستگاه‌های اجرایی، بدون هماهنگی با این اداره کل ارشاد اقدام به انتشار آگهی‌های دولتی در برخی رسانه‌ها می‌کنند که این موضوع خلاف مقررات و قانون مصوب مجلس شورای اسلامی است.

وی با اشاره به بند ۵ ماده ۲ قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصوب مجلس شورای اسلامی در خصوص توزیع آگهی‌های دولتی و تقسیم آن در میان نشریات مکتوب تأکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌بایست آگهی‌های دولتی را از طریق این اداره کل برای نشریات و رسانه‌های مکتوب ارسال کنند.

امانی تصریح کرد: حذف این قانون توسط برخی مدیران در لرستان، شائبه تخلف در برگزاری مناقصات و مزایده در دستگاههای اجرایی را ایجاد می‌کند و بنا بر قانون مصوب، این اداره کل، مدیران و دستگاههای متخلف را به دستگاههای نظارتی معرفی می‌کند.

وی افزود: اجرای این قانون، علاوه بر جلوگیری از تخلف در دستگاه‌های اجرایی، می‌تواند موجب حمایت از رسانه‌های مکتوب استان شود.

مسؤول امور مطبوعات خبرگزاری‌های داخلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: متاسفانه در ماه‌های گذشته برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان با دور زدن قانون یاد شده و به اسم دفاع از بیت‌المال، آگهی‌های دولتی را بدون هماهنگی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در میان برخی رسانه‌ها توزیع کرده‌اند که این موضوع تخلف محسوب می‌شود.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد