" /> احداث ۲۳۰ کلاس درس در لرستان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » احداث ۲۳۰ کلاس درس در لرستان

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان، گفت: تا پایان امسال ۲۳۰ کلاس درس در این استان احداث می‌شود.

بازدیدها: 8

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر؛

«یونس بهاروند» در بیست و چهارمین جشنواره تکریم از خیرین مدرسه ساز لرستان، اظهار داشت: ۲۳۰ کلاس درس تا پایان امسال توسط نوسازی مدارس ساخته می‌شود که با ۱۰۱ کلاس درس احداث شده در نیمه نخست سالجاری، در مجموع ۸۰ واحد آموزشی در قالب ۳۳۱ کلاس درس تحویل دانش آموزان مستعد لرستانی خواهد شد.

وی، تصریح کرد: خیرین مدرسه ساز در کل کشور نزدیک به ۲۴ سال است که در قالب مجمع خیرین مدرسه ساز فعالیت می‌کنند و ماحصل آن ساخت ۳۰ درصد مدارس کشور توسط خیرین است.

مدیر کل نوسازی مدارس لرستان، عنوان کرد: درسال ۱۴۰۰ تعداد ۳۰ تفاهم‌نامه در قالب ۵۶ کلاس درس با خیرین مدرسه‌ساز لرستان منعقد شد و این در حالی است که در شش ماهه اول سال جاری ۴۲ تفاهم‌نامه با ۲۲۰ کلاس با خیرین مدرسه‌ساز منعقد شده که نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد رشد داشتیم.

بهاروند با اشاره به اجرای پویش ملی شهید «رضا پناهی» به همت سازمان نوسازی مدارس کشور، گفت: با اجرای این طرح مقرر شد در تمام روستاها که مدارس کانکسی بیش از ۱۰ دانش آموز دارند مکان آموزشی مستحکم ساخته شود، همچنین در طرح شهید «پناهی»، تعداد ۱۲۰ پروژه برای لرستان در نظر گرفته شده بود که با رایزنی این رقم به ۱۶۸ پروژه افزایش یافته است.

وی، گفت: نوع‌دوستی، کمک‌های خیرین و وطن‌پرستی از ویژگی‌های مشترک ایرانیان است که مصداق آن را در سیل پلدختر دیدیم.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد