" /> در ” راه ابریشم ” ۷۰۰ دانش‌آموز لرستان حمایت می‌شوند

شما اینجا هستید

    ,عمومی » در ” راه ابریشم ” ۷۰۰ دانش‌آموز لرستان حمایت می‌شوند

بازدیدها: 5به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر؛ مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بیان کرد: ۷۰۰ دانش‌آموز کم‌برخوردار کنکوری لرستان در قالب پویش «راه ابریشم احسان» حمایت می‌شوند. مجید طائف، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان در گفت‌وگو با خبرنگاران از حمایت دانش‌آموزان کم‌برخوردار کنکوری در قالب پویش «راه ابریشم احسان» خبر […]

بازدیدها: 5

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر؛ مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بیان کرد: ۷۰۰ دانش‌آموز کم‌برخوردار کنکوری لرستان در قالب پویش «راه ابریشم احسان» حمایت می‌شوند.

مجید طائف، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان در گفت‌وگو با خبرنگاران از حمایت دانش‌آموزان کم‌برخوردار کنکوری در قالب پویش «راه ابریشم احسان» خبر داد.
وی گفت: با توجه به هزینه های بالای آمادگی کلاس کنکور در راستای نصیب آموزشی برابر، پویش «راه ابریشم احسان» در سال جاری برای خانواده های نیازمند بر گزار می شود.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان لرستان اظهار داشت: در این طرح بنیاد احسان این ستاد از دانش‌آموزان مستعد کنکوری که امکان فراهم آوردن شرایط لازم برای کسب موفقیت در این آزمون را ندارند، حمایت‌های لازم و کافی را در راستای پیشرفت و موفقیت به عمل خواهد آورد.
مجید طائف گفت: این طرح برای حمایت از دانش‌آموزان کنکوری نیازمند و کم‌برخوردار در رشته‌های علوم تجربی و ریاضی،انجام می‌گیرد و ارزش تقریبی هر بسته حمایتی کنکور ۱۰ میلیون تومان است که به‌صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه به‌محض ثبت‌نام دانش‌آموزان امکان استفاده از خدمات برای وی مقدور است، عنوان کرد: سهمیه استان لرستان در اجرای طرح راه ابریشم، ۷۰۰ دانش‌آموز است که با پیگیر ها ی صورت گرفته بنا شده این سهمیه به ۱۰۰۰ نفر افزایش یابد .
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان لرستان بیان کرد: شناسایی دانش‌آموزان با در نظر گرفتن سهمیه ها و شاخص های تعریف شده و با تمرکز درمناطق محروم عدالت آموزشی صورت می گیرد.

اجرای ۱۱۳ پروژه مدرسه سازی
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان در جلسه هماهنگی ساماندهی به مدارس پیش ساخته( کانکسی ) با حضور دکتر مهجوری معاونت عمرانی وطرح های زیر بنایی بنیاد برکت کشور ، ابراهیمی معاون اقتصادی استاندار لرستان و مدیر کل نوسازی مدارس بیان کرد: طی سالها فعالیت ستاد اجرایی تاکنون ۱۱۳ پروژه مدرسه سازی کپری ، چادری و کانکسی و …..در قالب ۴۰۴ پروژه کلاس درسی با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۵۷۶میلیون تومان ، اختصاص یافته است ،
که تاکنون ۶۹ پروژه در قالب ۳۰۵ کلاس درسی با اعتبار ۲۱میلیارد ۶۹۴ میلیون تومان تحویل آموزش و پرورش داده شده است .
مجید طائف افزود: تعداد ۴۴پروژه با۹۹ کلاس درسی با اعتبار ۹۸ میلیارد و هشتصد و بیست میلیون ریال در دست ساخت است که با پیگیری های انجام شده وتعامل دو دستگاه نوسازی مدارس و ستاد اجرایی فرمان امام تا پایان سال این پروژه ها تحویل داده می شود
وی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و طی نشست های برگزار شده با همکاری معاونت عمرانی و امور زیر بنایی بنیاد برکت و ستاد فرمان امام بناست مدارس کپری ، چادری ، کانکسی بیش از ۱۰ دانش آموز جمع آوری می شود.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد