" /> جهاد دانشگاهی لرستان حمایت‌های خوبی از مراکز رشد و فناوری داشته است

شما اینجا هستید

    ,عمومی » جهاد دانشگاهی لرستان حمایت‌های خوبی از مراکز رشد و فناوری داشته است

رئیس جهاددانشگاهی لرستان گفت: جهاد دانشگاهی استان حمایت‌های خوبی از مراکز رشد و فناوری و هسته‌های مختلف داشته است.

بازدیدها: 13

پایگاه خبری ویردارخبر/ رئیس جهاددانشگاهی لرستان گفت: جهاد دانشگاهی استان حمایت‌های خوبی از مراکز رشد و فناوری و هسته‌های مختلف داشته است.

دکتر امین سلاحورزی در نشست روسای دانشگاه‌های لرستان با معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که در محل سالن جلسات دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: توسعه و کاربردی‌ کردن دانش در گسترش ظرفیت‌ها و ارتقای درجه بهره‌برداری از منابع در تحقق اقتصاد دانش‌بنیان نقش موثری دارد.

وی اضافه کرد: ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان و تلاش برای استقرار مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، می‌تواند تضمین کننده توسعه اقتصادی کشور باشد.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان در ادامه بیان کرد: اتحاد خیلی خوبی بین مراکز رشد و فناوری استان وجود دارد و این مرهون تلاش‌های رئیس پارک علم و فناوری و رئیس دانشگاه لرستان است.

سلاحورزیان تصریح کرد: مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان در سال ۸۹ راه‌اندازی شده است؛ خوشبختانه این نهاد انقلابی  توانسته کارهای موثری انجام دهد و حمایت‌های خوبی از مراکز رشد و فناوری و هسته‌های مختلف داشته است.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان گفت: نیاز است وزارت علوم از این زنجیره و اکوسیستم در کنار مجموعه پارک علم و فناوری و همچنین مراکزی که به طور مستقل فعالیت دارند حمایت لازم را داشته باشد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد