" /> بسیج یک فرهنگ و تفکر است/ برگزاری ۱۱۰ برنامه محوری بسیج در خرم‌آباد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » بسیج یک فرهنگ و تفکر است/ برگزاری ۱۱۰ برنامه محوری بسیج در خرم‌آباد

فرمانده سپاه خرم‌‌آباد با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ و تفکر است گفت: امسال در هفته‏ ی بسیج بیش از 110 برنامه در سطح خرم‎ آباد داریم که شاخص ترین آنها اجتماع پنج هزار نفری بسیجیان در پنجم آذرماه است.

بازدیدها: 8

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردارخبر؛ فرمانده سپاه خرم‌‌آباد با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ و تفکر است گفت: امسال در هفته‏ ی بسیج بیش از ۱۱۰ برنامه در سطح خرم‎ آباد داریم که شاخص ترین آنها اجتماع پنج هزار نفری بسیجیان در پنجم آذرماه است.

سرهنگ پاسدار محمد برامکی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به نقش بسیج در همه برهه‌های انقلاب عنوان کرد: خدمات‏ رسانی بسیج در همه ی عرصه‌ها به‌ویژه عرصه‌ی محرومیت‌زدایی نقشی غیرقابل انکار است.

وی با تأکید بر اینکه بسیج یک فرهنگ و تفکر است گفت: بسیج علاج درد همه مشکلاتی بود که از ابتدا تاکنون نظام جمهوری اسلامی با آن مواجه بوده و هست.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌‌آباد در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه در لرستان ۹ قرارگاه از جمله قرارگاه محرومیت زدایی، تعالی سازمانی، بسیج سازندگی، قرارگاه امنیت مردمی و فضای مجازی تشکیل شده است، افزود: فعالیت بسیج در سطح ده محله از خرم‌‌آباد در حوزه ی محرومت‌زدایی گوشه‌ای از فعالیت بسیج است.

برامکی به نقش بسیج در بحران کرونا نیز اشاره کرد و گفت: فعالیت بسیج در کرونا به شکلی بود که ما را در تولید ماسک نه تنها خودکفا کرد بلکه شاهد صادرات ماسک هم بودیم.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج امسال در خرم‌آباد منجر به تأمین آب آشامیدنی و کشاورزی ۷ روستا شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌‌آباد با اشاره به رویداد ملی چهارمین نمایشگاه دیجیتال در استان نیز گفت: امسال در حوزه تولید محتوی دیجیتال رشد قابل توجهی نسبت به سال قبل داشتیم.

برامکی بیان کرد: قرارگاه تعالی سازمانی بسیج نیز پیگیری مصوبات و اجرایی کردن آنها را در دستور کار دارد، قرارگاه مقاومت مردمی نیز در راستای ایجاد امنیت روحی و روانی مردم همچنین سرمایه‌گذاران فعالیت جدی دارد، گشت رضویون در استان و شهرستان به گونه‌ای عمل کرده که ما با یک ضریب امنیتی در ناآرامی‌های اخیر مواجه هستیم.

وی در ادامه با اشاره به شعار هفته بسیج عنوان کرد: شعار امسال هفته بسیج « بسیج خدمتگزار ملت ایران است» در این هفته بیش از ۱۱۰ برنامه در شهرستان ابلاغ و طراحی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌‌آباد گفت: محرومیت‌زدایی، مشارکت در ساخت مسکن محرومین و احداث کانال آب‌بر بخشی از این برنامه‌ها است، بهسازی پلکان محله علی‌آباد انجام و آسفالت معابر این محله نیز در دست اجراست.

برامکی تأکید کرد: بسیج وظیفه دارد در کنار دولت پاسداری از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی را انجام دهد، نکته دیگر کمک به مدیریت دولت فارغ از دیدگاه‌های جناحی است.

 وی نهضت خدمت‌رسانی، میقات صالحین روز جمعه چهارم آذر ماه را از دیگر برنامه‌های سپاه خرم‌‌آباد در هفته بسیج عنوان کرد.

فرمانده سپاه خرم‌‌آباد به برنامه محوری هفته بسیج در ۵ آذر اشاره کرد و گفت: اجتماع پنج هزار نفری بسیجیان یکی از برنامه‌های مهم هفته بسیج است.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد