" /> ۵۰ میلیارد تومان در قالب کمک‌ معیشت و کمک‌های بلاعوض به ۳۴۵۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) رومشکان پرداخت شده است.

شما اینجا هستید

    اجنماعی » ۵۰ میلیارد تومان در قالب کمک‌ معیشت و کمک‌های بلاعوض به ۳۴۵۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) رومشکان پرداخت شده است.

بازدیدها: 9بازوند در این جلسه گفت : ۱۳۴ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) شهرستان رومشکان در ۱۸ ماه گذشته از کمک‌های بلاعوض و تسهیلات ساخت و تعمیر مسکن با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان بهره‌مند شده اند. رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رومشکان اعلام کرد : بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در قالب […]

بازدیدها: 9

بازوند در این جلسه گفت : ۱۳۴ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) شهرستان رومشکان در ۱۸ ماه گذشته از کمک‌های بلاعوض و تسهیلات ساخت و تعمیر مسکن با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان بهره‌مند شده اند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رومشکان اعلام کرد : بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در قالب کمک‌ معیشت و کمک‌های بلاعوض به ۳۴۵۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) رومشکان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردار خبر.حمید بازوند رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رومشکان در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اهمیت تامین حداقل نیاز‌های معیشتی مددجویان، از پرداخت ۴۰ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان خبر داد.

وی تامین جهیزیه و  لوازم ضروری زندگی مددجویان را از برنامه های حوزه حمایت کمیته امداد امام(ره) دانست و گفت : ۱۴۷ مورد جهیزیه و ۵۱۶ قلم لوازم زندگی مددجویان شامل کولر،  بخاری و یخچال با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان به مددجویان رومشکان تحویل شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رومشکان با بیان اینکه هر ساله بخش عمده‌ای از برنامه‌های اشتغالزایی در کشور توسط کمیته امداد امام(ره) انجام می‌گیرد، اظهار داشت: طی سال ۱۴۰۰ و ۶ ماهه اول ۱۴۰۱ مبلغ ۱۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به ۳۲۰ طرح در شهرستان پرداخت شده است ، وی افزود ۲۱۰ فقره تسهیلات به مبلغ ۱ میلیارد تومان در قالب وام کارگشایی به منظور تامین ودیعه ،تعمیر مسکن ، امور ضروری از جمله درمان پرداخت شده است.

ایشان سیاست کمیته امداد امام خمینی(ره) در حمایت از دانش آموزان و دانشجویان را تشریح و تامین کمک هزینه تحصیلی و پرداخت شهریه دانشجویان را از دیگر برنامه‌های این کمیته دانست و اضافه کرد: در این راستا حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای حمایت از ۸۲۴ دانش آموز و پرداخت شهریه ۱۳۲ دانشجو هزینه شده است.
بازوند در این جلسه گفت : ۱۳۴ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) شهرستان رومشکان در ۱۸ ماه گذشته از کمک‌های بلاعوض و تسهیلات ساخت و تعمیر مسکن با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان بهره‌مند شده اند.

وی در پایان کمک به اکرام ایتام ، اطعام نیازمندان را از رویکردهای مهم کمیته امداد امام(ره) برشمرد و از حمایت ۳۱۲ نفر از ایتام تحت حمایت توسط خیّرین محترم، تشکر و قدردانی نموده و عنوان کرد: خیّرین محترم  ۳ میلیارد تومان به حساب ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) شهرستان رومشکان واریز کرده‌اند که از نیک‌اندیشی و اقدام خداپسندانه این بزرگواران تقدیر و تشکر می‌شود.

انتهای پیام/

خبرنگار:علی نظری

نویسنده خبر::

دسته بندی: اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد