" /> رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان معرفی شد.

شما اینجا هستید

    ,عمومی » رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان معرفی شد.

بازدیدها: 56 با معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اسلامی‌منش به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان این اداره در شهرستان رومشکان مستقر گردید و به طور رسمی فعالیتش در این شهرستان آغاز شد. با معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اسلامی‌منش به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان، این اداره در شهرستان رومشکان مستقر شد. به […]

بازدیدها: 56

با معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اسلامی‌منش به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان این اداره در شهرستان رومشکان مستقر گردید و به طور رسمی فعالیتش در این شهرستان آغاز شد.


با معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اسلامی‌منش به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان، این اداره در شهرستان رومشکان مستقر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ویردار خبر در جلسه شورای اداری شهرستان رومشکان مورخه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۱ که به ریاست مهندس حجت‌اله نصیری‌پور فرماندار شهرستان رومشکان و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی قدرتی مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی فاطمی‌نیا امام‌جمعه شهرستان رومشکان و مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان رومشکان در سالن جلسات فرمانداری رومشکان برگزار گردید؛ حجت‌الاسلام و المسلمین شریف اسلامی‌منش به عنوان رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان معارفه شد.

با ما معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اسلامی‌منش به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان این اداره در شهرستان رومشکان مستقر گردید و به طور رسمی فعالیتش در این شهرستان آغاز شد.

همچنین در پایان این جلسه، مکان استقرار اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان که موقتاً اتاقی در در محل ساختمان فرمانداری رومشکان می‌باشد، افتتاح گردید و حجت‌الاسلام و المسلمین قدرتی مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین فاطمی‌نیا امام‌جمعه شهرستان، مهندس نصیری‌پور فرماندار رومشکان ، مهندس بازوند معاون فرماندار و جمعی از مسئولین از محل این اداره بازدید نموده و به حجت‌الاسلام و المسلمین اسلامی‌منش اولین مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رومشکان تبریک و خوش‌آمدگویی گفته و از استقرار این اداره در شهرستان رومشکان ابراز خرسندی نمودند.

لازم به ذکر است که شهرستان رومشکان براساس تقسیمات کشوری در مردادماه سال ۱۳۹۲ از بخش به شهرستان ارتقا یافته است ولی متاسفانه با گذشت حدود ۱۰ سال از شهرستان شدن ،هنوز خیلی از ادارات و نهادهای دولتی در این شهرستان وجود ندارند و برخی ادارات نیز به صورت نمایندگی در این شهرستان فعالیت دارند.

انتهای پیام/

خبرنگار :علی نظری

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد