" /> تکذیب شایعه‌ای که مخل خدمات سلامت است

شما اینجا هستید

    ,عمومی » تکذیب شایعه‌ای که مخل خدمات سلامت است

بازدیدها: 2معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان واریز یارانه‌ی نقدی به حساب خانوارهای دارای کودک زیر ۵ سال را تکذیب کرد. به گزارش ویردار خبر، دکتر مریم کوشکی در جمع خبرنگاران گفت: این شایعه مدتی است که در سراسر کشور شکل گرفته و مشکلاتی را برای پرسنل مراکز جامع سلامت و پایگاه‌های بهداشتی ایجاد کرده […]

بازدیدها: 2

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان واریز یارانه‌ی نقدی به حساب خانوارهای دارای کودک زیر ۵ سال را تکذیب کرد.

به گزارش ویردار خبر، دکتر مریم کوشکی در جمع خبرنگاران گفت: این شایعه مدتی است که در سراسر کشور شکل گرفته و مشکلاتی را برای پرسنل مراکز جامع سلامت و پایگاه‌های بهداشتی ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: تجمع مردم در مراکز ارائه‌ی خدمات بهداشتی علاوه بر این که مخل امورات این مراکز شده بلکه خطر انتشار و شیوع ویروس کووید ۱۹ را نیز به دنبال دارد.

معاون بهداشت دانشگاه عنوان کرد: این که این شایعه از کدام شهر و به چه شکل ایجاد شده مهم نیست و آنچه اهمیت دارد این است که مردم در این شرایط باید هوشیار باشند و به هر خبری که از منابع غیررسمی منتشر می‌شود توجه نکنند.

دکتر کوشکی اظهار کرد: مردم مطمئن باشند اگر مواردی از این قبیل در دست اجرا باشد از طریق رسانه‌های رسمی و مراکز جامع سلامت اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی همچنین به برنامه‌های حمایتی تغذیه‌ای حوزه‌ی بهداشت اشاره کرد و گفت: برنامه‌ای مشترک با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) از سال ۸۳ تاکنون هرساله انجام می‌شود.

معاون بهداشت دانشگاه افزود: بر این اساس خانواده‌های بی‌بضاعت دارای کودکان زیر ۵ سال با سو تغذیه، شناسایی و به کمیته امداد معرفی می‌شوند تا از بسته‌ی حمایتی برخوردار شوند.

دکتر کوشکی عنوان کرد: شناسایی این خانواده‌ها در سال جاری انجام و معرفی شده‌اند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد