" /> مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود

شما اینجا هستید

    اجنماعی » مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود

بازدیدها: 2 وی با اشاره به اینکه رزمندگان در مرزها در حال خدمت بوده و از کشور دفاع می‌کنند، تصریح کرد: امروز در جنگ اقتصادی، روانی، رسانه‌ای و فرهنگی تمام‌عیاری قرار داریم، تمام تلاش دشمن این است که ایران را ناامن جلوه داده و سیاه نمایی کنند. فرمانده سپاه کوهدشت با اشاره به مقاومت رزمندگان […]

بازدیدها: 2

وی با اشاره به اینکه رزمندگان در مرزها در حال خدمت بوده و از کشور دفاع می‌کنند، تصریح کرد: امروز در جنگ اقتصادی، روانی، رسانه‌ای و فرهنگی تمام‌عیاری قرار داریم، تمام تلاش دشمن این است که ایران را ناامن جلوه داده و سیاه نمایی کنند.

فرمانده سپاه کوهدشت با اشاره به مقاومت رزمندگان اسلام در عملیات آزادسازی خرمشهر، عنوان کرد: در این عملیات شکست فاجعه‌آمیز و تحقیرآمیز و ضربه‌ای روانی به ارتش عراق وارد شد

به گزارش ویردار خبر به نقل از پایگاه خبری صدای طرهان، سرهنگ کرم کونانی در جلسه شورای اداری کوهدشت، اظهار داشت:خرمشهر در سوم خرداد آزاد شد، حضرت امام خمینی(ره) در این راستا فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد؛در آن زمان سپاه و ارتش نیروی آن‌چنان مجهزی نبودند ولی تمام تلاش خود را کردندکه در مجاهدانه به پیروزی رسیدند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب حماسه آزادی خرمشهر را حادثه‌ای بی‌نظیر قلمداد کرده و فرمودند: «حماسه مقاومت و آزادی خرمشهر، حادثه‌ای بی‌نظیر در تاریخ جهان است. خرمشهر، به پرچم سرافرازی و پایداری ملت ایران مبدل شده است.»

فرمانده سپاه کوهدشت با اشاره به مقاومت رزمندگان اسلام در عملیات آزادسازی خرمشهر، عنوان کرد: در این عملیات شکست فاجعه‌آمیز و تحقیرآمیز و ضربه‌ای روانی به ارتش عراق وارد شد و موجب تزلزل بین نیروهای دشمن و تحقیر توازن سیاسی به نفع ایران شد که تثبیت توانایی رزمی رزمندگان اسلام را به همراه داشت.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان در مرزها در حال خدمت بوده و از کشور دفاع می‌کنند، تصریح کرد: امروز در جنگ اقتصادی، روانی، رسانه‌ای و فرهنگی تمام‌عیاری قرار داریم، تمام تلاش دشمن این است که ایران را ناامن جلوه داده و سیاه نمایی کنند.
کونانی بیان کرد: از مسئولان انتظار می‌رود که در جامعه و شهرستان اختلاف‌نظر نداشته باشیم، ما بایستی وحدت داشته باشیم، نباید بین مسئولان اختلافی باشد که با دشمنان از آن‌سو استفاده کنند.

فرمانده سپاه کوهدشت با اشاره برگزاری مراسم گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: دیدار کارکنان سپاه و بسیجیان با امام‌جمعه، نصب بنر و فضاسازی، برگزاری مسابقات ورزشی، اجرای رژه موتوری و خودرویی، نواحتن زنگ مقاومت، عطر افشانی قبور مطهر شهدا، تجلیل از رزمندان و خانواده شهدا و… ازجمله برنامه های مناسبتی این روز به شمار می رود.

انتهای پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: اجنماعی, اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد