" />   اهمیت امنیت غذایی با محوریت اصلاح الگوی کشت

شما اینجا هستید

    اجنماعی »   اهمیت امنیت غذایی با محوریت اصلاح الگوی کشت

بازدیدها: 9رسانه های خارجی و صهیونیستی از نمایش عظیم بین المللی پیاده روی اربعین به شدت ناراحت هستند و ۲۰میلیون نفر در سرزمین مقدس کربلا اجتماع می کنند و دارای ابعاد زیادی است؛ ما از مظلوم دفاع کرده و منتظر منجی عالم بشریت هستیم. امام جمعه کوهدشت با اشاره اهمیت توجه به موعظه و راهنما […]

بازدیدها: 9

رسانه های خارجی و صهیونیستی از نمایش عظیم بین المللی پیاده روی اربعین به شدت ناراحت هستند و ۲۰میلیون نفر در سرزمین مقدس کربلا اجتماع می کنند و دارای ابعاد زیادی است؛ ما از مظلوم دفاع کرده و منتظر منجی عالم بشریت هستیم.

امام جمعه کوهدشت با اشاره اهمیت توجه به موعظه و راهنما در مسیر زندگی، عنوان کرد: یکی از نقشه های قدرت‌های جهانی این است که می خواهند مسلمانان را زیر سلطه خود بیاورند و اقوام و ملت‌ها را به جان هم می اندازند.

به گزارش ویردار خبربه نقل از پایگاه خبری صدای طرهان، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کوهدشت، اظهار داشت: انسان همواره بایستی در برابر مشکلات، آزمایش‌های الهی و در راه انجام اطاعت فرمان الهی خویشتن‌دار و صبور باشد.

وی با اشاره به اهمیت صبر در تبلیغ دین الهی، افزود:در قرآن کریم خداوند متعال خطاب به پیامبر اکرم(ص)می فرماید که در برابر مشکلات صبر پیشه کند؛ وقتی که احکام الهی را تبلیغ می کنیم مشرکین نمی گذارند و مانع  می شوند ولی در این راه بایستی صبر کرد.

امام جمعه کوهدشت با اشاره اهمیت توجه به موعظه و راهنما در مسیر زندگی، عنوان کرد: یکی از نقشه های قدرت‌های جهانی این است که می خواهند مسلمانان را زیر سلطه خود بیاورند و اقوام و ملت‌ها را به جان هم می اندازند.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند: دشمن از مذاکره و اقتصاد استفاده می کند تا مارا تضعیف کند، در این راستا ما باید دارای بنیه قوی دفاعی باشیم.

طهماسبی گفت: رسانه های خارجی و صهیونیستی از نمایش عظیم بین المللی پیاده روی اربعین به شدت ناراحت هستند و ۲۰میلیون نفر در سرزمین مقدس کربلا اجتماع می کنند و دارای ابعاد زیادی است؛ ما از مظلوم دفاع کرده و منتظر منجی عالم بشریت هستیم.

امام جمعه کوهدشت با قدردانی از پذیرایی و استقبال گرم مواکب عراقی در پیاده روی اربعین گفت: این یک نمایشی بزرگ و کنفرانسی جهانی است، الحمدالله امسال استقبال بسیار بالا بود؛ الان قدرت های جهانی درمانده شده اند که در مقابل این عظمت چه‌ کار کنند! این اربعین ریشه بدخواهان اسلام را از بین خواهد برد.

وی بیان کرد: برنامه هفتمین گام‌پیشرفت که رهبر معظم انقلاب فرمودند و در بیست یکم شهریور؛ در ابعاد اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و…  بسیار مهم است؛ یکی از مشکلات اساسی در جامعه عدم توزیع متوازن و عادلانه است؛ نباید نقدینگی در کشور پیاده شود و بایستی ساختار بودجه و مالیاتی ساماندهی شود.

طهماسبی با اشاره به اهمیت امنیت غذایی با محوریت اصلاح الگوی کشت، گفت: مسئولان ذی ربط بایستی فکری اساسی برای کشاورزی و دامپروری کوهدشت داشته باشند تا در آینده به بحران حادی تبدیل نگردد‌. 

امام جمعه کوهدشت بیان کرد: ایران آماده است که یک قرار داد شرافتمندانه را انجام دهند، ولی طرف مقابل نقش پلیس خوب و بد را در لحظات مختلف بازی می کند؛ ایران تا منافع اصلی اش تضمین نشود هیچ قراردادی را امضا نخواهد کرد.

وی ضمن برپایی  مراسم اربعین حسینی  در کوهدشت بیان کرد: زائران اربعین ضمن قدردانی از پذیرایی گرم مردم کوهدشت

پایان پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد