" /> پیگیری ایجاد اشتغال برای بانوان در کوهدشت و رومشکان

شما اینجا هستید

    اقتصادی » پیگیری ایجاد اشتغال برای بانوان در کوهدشت و رومشکان

بازدیدها: 12نماینده کوهدشت و رومشکان مشکلات و دغدغه کشاورزان حوزه انتخابیه خود را در زمینه تهیه کود جدی خواند و آن را یکی از مطالبات مهم مردم ذکرکرد به گزارش ویردار خبر به نقل از  پایگاه خبری کوهنانی نیوز ؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا مبلغی نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان با دکتر خاوازی وزیر جهاد […]

بازدیدها: 12

نماینده کوهدشت و رومشکان مشکلات و دغدغه کشاورزان حوزه انتخابیه خود را در زمینه تهیه کود جدی خواند و آن را یکی از مطالبات مهم مردم ذکرکرد

به گزارش ویردار خبر به نقل از  پایگاه خبری کوهنانی نیوز ؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا مبلغی نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان با دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.


در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مبلغی با اشاره به مسئله آبخیزداری و اهمیت فراوان آن برای هدر نرفتن آب های سطحی و جلوگیری از سیلاب و بهره مندی کشاورزان از آب مورد نیاز آن، خواستار توجه بیشتر به این مهم گردید.
وی همچنین به تخصیص اعتبار تسهیلات بانکی برای صنعت دامپروری و دام سبک و سنگین اشاره نمود و خواهان عنایت لازم در این خصوص گردید.
نماینده کوهدشت و رومشکان مشکلات و دغدغه کشاورزان حوزه انتخابیه خود را در زمینه تهیه کود جدی خواند و آن را یکی از مطالبات مهم مردم ذکر کرد و از وزیر کشاورزی درخواست نمود دستورات لازم را در این خصوص صادر کند.
همچنین در این جلسه بحث کارآفرینی برای بانوان که نیمی از جمعیت فعال جامعه را تشکیل می دهند مطرح شد.
در ادامه دکتر خاوازی شرایط اقلیمی کوهدشت و رومشکان را برای کشت گیاهان دارویی و نقش آن در ایجاد اشتغال مناسب دانست و در این خصوص دستوراتی صادر کرد.
وی در رابطه با اشتغال بانوان دستور داد تا تیمی با تجربه از وزارت جهاد کشاورزی جهت آموزش و راه اندازی کسب و کار کشاورزی برای بانوان به منطقه سفر کند و در این رابطه از ظرفیت های دفتر مناطق روستایی ریاست جمهوری و امور بانوان استانداری لرستان نیز استفاده گردد.
دکتر خاوازی در زمینه نیاز کشاورزان به کود و استفاده از تسهیلات بانکی و اعتبارات آبخیز داری نیز دستوراتی صادر کرد.
انتهای پیام/

نویسنده خبر::

دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد