" /> جشنواره بازی های بومی محلی در کوهنانی برگزاری می شود

شما اینجا هستید

    اجنماعی » جشنواره بازی های بومی محلی در کوهنانی برگزاری می شود

بازدیدها: 12 گرانمایه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی جشنواره بازی های بومی محلی در بخش کوهنانی برگزار می وشود. به گزارش ویردار خبر به نقل از خبرنگار ورزشی پایگاه خبری کوهنانی نیوز « جاسم گرانمایه»  اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی جشنواره بازی های بومی محلی طی ۲۶مهر تا ۲ آبان […]

بازدیدها: 12

جشنواره بازی های بومی محلی در کوهنانی برگزاری می شود

گرانمایه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی جشنواره بازی های بومی محلی در بخش کوهنانی برگزار می وشود.

به گزارش ویردار خبر به نقل از خبرنگار ورزشی پایگاه خبری کوهنانی نیوز « جاسم گرانمایه»  اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی جشنواره بازی های بومی محلی طی ۲۶مهر تا ۲ آبان ماه بخش کوهنانی برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره در رشته های دو میدانی، شطرنج، دارت، هفت سنگ، طناب کشب، تنیس روی میز و دال پلان،  در روستای  ده کرمعلی برگزار می شود.

رابط کانون های فرهنگی هنری درکوهنانی بیان کرد: علاقمندان می توانند با مراجعه به دهیاری های مربوطه و شوراهای اسلامی حداکثر تا ۲۴ مهر نسبت به ثبت نام در رشته مورد علاقه اقدام نمایند.

وی ادامه داد: مسابقات مذکور در ۲ روز مجزا ویژه برادران و خواهران برگزار می شود و به تیم ها و نفرات برتر جوایزی اهداء می شود.

گرانمایه اظهار داشت: برنامه های ورزشی با رویکرد تقویت فرهنگ ورزش و سلامتی در بین آحاد جامعه بویژه جوانان و نوجوانان برگزار می شود.

انتهای پیام/

خبرنگار :نسترن طرهانی نژاد

نویسنده خبر::

دسته بندی: اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد