" /> پاسگاه محیط‌بانی گرین شهرستان سلسله به زودی به‌ بهره‌برداری می‌رسد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » پاسگاه محیط‌بانی گرین شهرستان سلسله به زودی به‌ بهره‌برداری می‌رسد

بازدید کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان از پروژه های تکمیل و احداث پاسگاه محیط‌بانی گرین شهرستان سلسله و چهارشاخ گرين شهرستان دلفان انجام شد.

بازدیدها: 2

بازدید کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان از پروژه های تکمیل و احداث پاسگاه محیط‌بانی گرین شهرستان سلسله و چهارشاخ گرین شهرستان دلفان انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان به همراه کارشناس ا‌داره منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان از پروژه‌های احداث و تکمیل پاسگاه محیط‌بانی گرین شهرستان سلسله و پروژه چهارشاخ گرین شهرستان دلفان بازدید میدانی نمودند.

مصطفی بستامی رئیس ا‌داره منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان لرستان گفت؛ ساختمان پاسگاه محیط‌بانی گرین در منطقه شکار و صید ممنوع گرین شهرستان سلسله واقع شده است که روند احداث این پاسگاه که در سال ۹۶ آغاز شده است اما به دلیل مشکلات فنی و اعتباری متوقف شده بود که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته تامین اعتبار در سال ۱۴۰۱ انجام شده است و قرارداد تکمیل آن منعقد و پیمانکار مربوطه عملیات اجرایی اصلاح و تکمیل ساختمان را آغاز نموده است و انتظار می‌رود در سریع‌ترین زمان ممکن این پاسگاه به بهره‌برداری برسد.

بستامی در خصوص دیگر پاسگاه محیط‌بانی یعنی پاسگاه چهارشاخ گرین شهرستان دلفان گفت؛ با توجه به نبود امنیت مناسب در این پاسگاه، ضمن تامین اعتبار در سال ۱۴۰۱ قرارداد اجرای دیوار حصار این پاسگاه به منظور افزایش سطح حفاظتی، منعقد و عملیات اجرایی احداث آن آغاز شده است.

این بازدید بنا به درخواست اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان و بمنظور تامین اعتبار پروژه های محیط زیستی استان برنامه ریزی شد و کارشناس اداره منابع انسانی و پشتیبانی در این بازدید ضمن تشکر از همکاران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان، گزارشی از روند ساخت، اطلاعات پروژه و مبالغ قراردادها و اعتبارات مورد نیاز را به کارشناسان محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارائه نمود.

در پایان بازدید؛ کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ضمن بررسی وضعیت پروژه های مذکور بر لزوم تکمیل کلیه پروژه‌های محیط زیستی در سطح استان تاکید نمودند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد