" /> برگزاری پیاده روی جاماندگان از اربعین در شهرستان رومشکان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » برگزاری پیاده روی جاماندگان از اربعین در شهرستان رومشکان

سومین جلسه ستاد اربعین شهرستان رومشکان به ریاست مهندس نصیری‌پور فرماندار شهرستان رومشکان و با حضور مدیران ذیربط و نمایندگان هیات‌های مذهبی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

بازدیدها: 3

سومین جلسه ستاد اربعین شهرستان رومشکان به ریاست مهندس نصیری‌پور فرماندار شهرستان رومشکان و با حضور مدیران ذیربط و نمایندگان هیات‌های مذهبی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، فرماندار رومشکان در ابتدای جلسه، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی(ع) برنامه‌ریزی جهت تکریم زوار را بر اساس شرایط منطقه و میزان تردد زوار در آن نقاط مرتبط خواند.

نصیری‌پور با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه قبل گفت: بعضی‌ها با ندانم کاری قصد دولتی کردن مراسمی را داشتند که از ابتدای شروع مردمی و خودجوش بوده و امروزه نیز به همین ترتیب برگزار می‌گردد. فرماندار با انتقاد از این حرکت ، موضوع را زیبنده شهرستان ندانست و بار دیگر بر راه‌اندازی موکب‌های مردمی تاکید نمود.
نصیری پور ادامه داد : در رومشکان مراسم اربعین مردمی است و وظیفه ادارات پشتیبانی و تسهیل فعالیت موکب ها و هماهنگی در جهت پر شورتر برگزار شدن مراسمات است.موکب ها با همت و پول مردم در راه امام حسین (ع) و خاندان عصمت و طهارت (ع) فعالیت می‌کنند.
فرماندار رومشکان اسکان زوار در مهمانسرا و نمازخانه‌های ادارات و همچنین خانه‌های شخصی ،افرادی که اعلام آمادگی نموده اند را در تکریم زوار حائز اهمیت خواند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مراسم روز اربعین و برگزاری مراسم پیاده روی با عنوان جاماندگان از اربعین اشاره کرد و گفت :این پیاده‌روی روز اربعین راس ساعت ۹ صبح از دوراهی بازوند شروع شده و به گلزار شهدا شهر چغابل ختم می‌شود، سپس در گلزار شهدا مراسم با قرائت زیارت اربعین و مراسم عزاداری ادامه پیدا خواهد کرد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد