" /> تقدیر مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران از رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » تقدیر مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران از رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان

بازدیدها: 12 به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر به نقل از روابط عمومی انتقال خون لرستان، دکتر مصطفی جمالی مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران در راستای تقدیر از همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اداره کل انتقال خون این استان با ارسال لوح قدردانی و تشکر کرد. دکتر سوری مدیرکل انتقال خون لرستان با حضور […]

بازدیدها: 12

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر به نقل از روابط عمومی انتقال خون لرستان، دکتر مصطفی جمالی مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران در راستای تقدیر از همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اداره کل انتقال خون این استان با ارسال لوح قدردانی و تشکر کرد.

دکتر سوری مدیرکل انتقال خون لرستان با حضور در دفتردکتر دلفان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان لوح تقدیری به نمایندگی از مدیر عامل سازمان انتقال خون به وی اهدا کرد.

در بخشی از لوح تقدیرمدیر عامل سازمان انتقال خون ایران خطاب به دکتر دلفان آمده است:
لازم می‌دانم به دین‌وسیله ازحمایت‌های بی‌شائبه جناب‌عالی در تقویت منابع مالی، انسانی، و تجهیزات مورد نیاز اداره کل انتقال خون استان لرستان قدردانی نمایم.

توسعه زیرساخت‌های مراکز اهداء، فرآوری وغربالگری خون، ازبرکات مدیریت جهادی شما درسطح استان است که درسفراخیر خود به استان شاهد آن بودم و بدون تردید نقش ارزنده‌ای در بهبود استانداردها و ارتقاء فرآیندهای این مجموعه حیاتی در راستای تامین خون و فرآورده‌های خون مورد نیاز مراکز درمانی تابعه خواهد داشت.

در ادامه این دیدار دکتر سوری نیز از طرف اداره کل انتقال خون لرستان به پاس زحمات و همکاری‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در احداث و راه‌اندازی پایگاه‌های انتقال خون استان با اهدای لوح تقدیر کرد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد