" /> افزایش اعتبارات جهاد کشاورزی لرستان به ۲۰۰۰ میلیارد تومان

شما اینجا هستید

    ,عمومی » افزایش اعتبارات جهاد کشاورزی لرستان به ۲۰۰۰ میلیارد تومان

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : با تلاش استاندار اعتبارات تملک دارایی ها این سازمان در سال 1401 نسبت به سال گذشته 60 درصد افزایش یافته است .

بازدیدها: 1

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : با تلاش استاندار اعتبارات تملک دارایی ها این سازمان در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته است .

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر ، سید عماد شاهرخی در جشنواره عسل دلفان گفت : در سازمان جهاد کشاورزی با توجه به منویات مقام معظم رهبری با کارکنان و معاونین عهد بستیم روحیه کار جهادی را محور امور قرار دهیم و در راستای خدمات رسانی به مردم بصورت جهادی اقدام نماییم.

وی افزود :ارزش افزوده بخش کشاورزی لرستان قبل از انقلاب ۹ درصد بوده اما هم اکنون این عدد در کشور ۹ و در استان ۲۴ درصد است همچنین در بخش اشتغال میانگین کشوری ۱۹ درصد است اما در لرستان ۲۹ درصد است که نشان می دهد لرستانی استانی است که محوریت آن کشاورزی است .

شاهرخی ادامه داد : بهمراه نماینده و فرماندار الشتر در روستای سیل زده پرس بازدیدی داشتیم و واکنش مردم نسبت به بازدید ما نا امیدی بود و می گفتند شما هم مثل بقیه فقط بازدید می کنید که در همانجا به مردم قول دادیم ظرف ۲ هفته بدون دریافت اعتباری کار را انجام دادیم و فرماندار الشتر نیز در موعد مقرر کار را افتتاح نمود.

سید عماد شاهرخی تصریح کرد : در دلفان ایستگاه پمپاژ چلوش که در سیل تخریب شده بود بدون یک ریال اعتبار دریافتی حدود ۲ و نیم میلیارد تومان هزینه کردیم و این ایستگاه هم اکنون  آماده بهره برداری است .

وی گفت : همچنین بازسازی ایستگاه سرنجه زیودار پلدختر که انجتام شد و ۴۰۰ هکتار باغات انجیر پلدختر از خشکسالی نجات یافتند .

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به سفر رییس مجلس به استان عنوان کرد : با همت استاندار نماینده ولی فقیه و نمایندگان مجلس با همدلی اعتبارات جهاد کشاورزی که قبلاً ۸۰۰ میلیارد تومان مصوب شده بود به ۲۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت که بخشی از عقب ماندگی های این حوزه را جبران نماید .

وی افزود : با این اعتبار می توان ۹۰۰ کیلومتر کانال آب بر سنتی که وجود دارد بازسازی شود

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در پایان گفت : در حوزه تولید عسل نیز قول می دهیم  با حضور زنبورداران جلسات مستمر برگزار می شود و با بررسی راهکارها و رفع موانع  حمایتهای لازم را در این بخش انجام دهیم.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد