" /> دکتر قالیباف از کارخانه‌های تولید کاغذ سنگی و لاستیک سازی الیگودرز بازدید کرد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » دکتر قالیباف از کارخانه‌های تولید کاغذ سنگی و لاستیک سازی الیگودرز بازدید کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان دومین نظارت ستادی خود با حضور در شهرستان الیگودرز از کارخانه‌های تولید کاغذ سنگی و لاستیک سازی الیگودرز بازدید کرد.

بازدیدها: 15

رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان دومین نظارت ستادی خود با حضور در شهرستان الیگودرز از کارخانه‌های تولید کاغذ سنگی و لاستیک سازی الیگودرز بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه ۲ شهریورماه) در جریان نظارت ستادی خود از کارخانه کاغذ سنگی الیگودرز بازدید کرد.

بر اساس این گزارش اجرای این واحد تولیدی از سال ۱۳۹۷ آغاز شده و پیش بینی می‌شود در سال ۱۴۰۲ با ظرفیت تولید ۱۰هزار تن و ایجاد اشتغال برای ۴۰ نفر به بهره‌برداری برسد.

از جمله مشکلات کارخانه کاغذ سنگ عدم همکاری مناسب شرکت خارجی تامین کننده تجهیزات و افزایش نرخ ارز است و می‌توان از سوی دیگر عدم نیاز به قطع درختان، عدم استفاده از مواد سفید کننده در مسیر تولید، قابلیت بازیافت و مقاومت در برابر آب را از جمله مزایای این نوع کاغذ عنوان کرد.

در جریان این نظارت ستادی، رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانه تولید لاستیک الیگودرز نیز بازدید کرد، این طرح در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار با ظرفیت تولید ۵۰ هزارتن انواع تایر باری و اتوبوسی و با حجم سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیون یورو بصورت ارزی و ظرفیت اشتغال ۴ هزار نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم توسط شرکت لاستیک سازی بارز متعلق به هلدینگ سرمایه گذاری شستا در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شروع شده است و پیشرفت فیزیکی طرح در حال حاضر ۱۵درصد است.

لازم به ذکر است رییس مجلس شورای اسلامی از طرح‌ آبرسانی و سد حوضیان شهرستان الیگودرز نیز بازدید کرد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد