" /> توقیف محموله ۵۰ میلیاردی قاچاق در آزاد راه “پل زال”

شما اینجا هستید

    ,عمومی » توقیف محموله ۵۰ میلیاردی قاچاق در آزاد راه “پل زال”

بازدیدها: 6فرمانده انتظامی استان از توقیف تریلی کشنده و کشف محموله کالای قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در آزاد راه “پل زال” خبرداد.  به گزارش ویردارخبر، سردار”یحیی الهی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان پلدختر در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با مفسدان اقتصادی […]

بازدیدها: 6

فرمانده انتظامی استان از توقیف تریلی کشنده و کشف محموله کالای قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در آزاد راه “پل زال” خبرداد. 
 
به گزارش ویردارخبر، سردار”یحیی الهی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان پلدختر در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با مفسدان اقتصادی درمحورآزاد راه “پل زال” به یک دستگاه تریلی کشنده حامل بار مظنون و آن را متوقف کردند.
 
وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقادیری کالای قاچاق شامل، ۸۷۲ کارتن انواع تجهیزات جانبی الکترونیکی، صوتی، تصویری و برقی را کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کردند.
 
سردارالهی در پایان با اشاره به اینکه مبارزه قاطع و بی امان با قاچاقچیان کالا در اولویت کاری پلیس قرار دارد به شهروندان توصیه کرد هرگونه موارد مشکوک در این زمینه را هرچه سریعتر از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد