" /> عدالت مالیاتی و حاکمیت ‌داده‌ها راهبردی نوین برای سازمان امور مالیاتی کشور

شما اینجا هستید

    ,عمومی » عدالت مالیاتی و حاکمیت ‌داده‌ها راهبردی نوین برای سازمان امور مالیاتی کشور

بازدیدها: 25دکتر داود منظور در نخستین روزهای ریاست خود بر سازمان امور مالیاتی کشور از اهداف راهبردی دستگاه مالیات‌ستانی کشور و چشم انداز مدیریتی خود، سخن گفت.رییس کل سازمان امور مالیاتی به منظور کاهش ضریب خطای انسانی و افزایش عدالت مالیاتی، هوشمند سازی و حاکمیت داده‌های مالیاتی را اولویت برنامه‌های نظام مالیاتی دانست.دکتر منظور در […]

بازدیدها: 25

دکتر داود منظور در نخستین روزهای ریاست خود بر سازمان امور مالیاتی کشور از اهداف راهبردی دستگاه مالیات‌ستانی کشور و چشم انداز مدیریتی خود، سخن گفت.
رییس کل سازمان امور مالیاتی به منظور کاهش ضریب خطای انسانی و افزایش عدالت مالیاتی، هوشمند سازی و حاکمیت داده‌های مالیاتی را اولویت برنامه‌های نظام مالیاتی دانست.
دکتر منظور در ادامه با شرح اقدامات کلیدی برای احقاق این مهم، از اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، اجرای قانون بر ارزش افزوده جدید و استفاده از ظرفیت های ماده ۱۶۹ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم یاد کرد.

گفتی است دکتر داود منظور در مورخ ۲۱مهرماه ۱۴۰۰ به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و تصویب هیات وزیران، به عنوان رییس سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد