" /> امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بروجرد در زمینه تاسیس مراکز آموزش جوار دانشگاهی حوزه کشاورزی

شما اینجا هستید

    اجنماعی » امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بروجرد در زمینه تاسیس مراکز آموزش جوار دانشگاهی حوزه کشاورزی

بازدیدها: 11همزمان با چهارمین روز از هفته ملی مهارت، افتتاح مرکز آموزش جواردانشگاهی حوزه کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بروجرد انجام شد. به گزارش ویردارخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان؛ در این مراسم معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ضمن خیرمقدم به ابراهیمی و همکاران […]

بازدیدها: 11

همزمان با چهارمین روز از هفته ملی مهارت، افتتاح مرکز آموزش جواردانشگاهی حوزه کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بروجرد انجام شد.

به گزارش ویردارخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان؛ در این مراسم معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ضمن خیرمقدم به ابراهیمی و همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان  و تبریک هفته ملی مهارت ،تأکید کرد: یکی از ارکان بزرگ و تاثیرگذار آموزشی در سطح کشور دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد این دانشگاه برای رسیدن به اهداف متعالی آموزشی خود به ابزارهای متعددی نیازمند است که یکی از این ابزارها احداث مراکز جوار دانشگاهی است تا بتواند باعث رشد و شکوفایی استعدادهای مهارتی فارغ‌التحصیلان و جوانان کشور شود .

دکتر معظمی در ادامه افزود: بسیار خرسندیم که با وجود بسترها و تجهیزات بسیار مناسب در حوزه کشاورزی با احداث مراکز آموزش جواردانشگاه، بتوانیم شرایط مساعدی جهت برگزاری دوره های عملی و کاربردی ویژه دانشجویان و در نتیجه مهارت افزایی فارغ‌التحصیلان جهت ورود به بازارکار ،فراهم آوریم.

همچنین دکتر معظمی در ادامه از پیگیری ها و تلاش مهندس برنا رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای الغدیر بروجرد به نمایندگی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ،جهت راه اندازی این مرکز آموزش مهارتی، تقدیر و تشکر نمود.

🔹️مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان ضمن تبریک دهه کرامت و امامت و هفته ملی مهارت؛ راه‌اندازی مراکز جواردانشگاهی  را بعنوان پایگاه‌هایی برای ارتقای مهارت دانشجویان و درنتیجه کمک به اشتغال آنان بعد از فارغ‌التحصیلی بسیار حائز اهمیت دانست.

🔹ابراهیمی در ادامه تسریع کرد : در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها یکی از اهداف اصلی سازمان تاکید بر توسعه مراکز آموزش جوار کارگاهی و دانشگاهی به‌منظور افزایش مهارت تکنسین‌ها، کارکنان  واحدهای تولیدی و صنعتی،دانشجویان و فارغ التحصیلان،می باشد.

🔹️در پایان پس‌از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ابراهیمی با اهداء تندیس ویژه هفته ملی مهارت ،از زحمات ریاست و معاونت دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر کرد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: اجنماعی, اقتصادی, بروجرد برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد