" /> مدیر عامل کارخانجات نساجی بروجرد: کارخانه نساجی بروجرد نیاز به نیروی کار ماهر دارد

شما اینجا هستید

    اجنماعی » مدیر عامل کارخانجات نساجی بروجرد: کارخانه نساجی بروجرد نیاز به نیروی کار ماهر دارد

بازدیدها: 64در چهارمین روز از هفته ملی مهارت، مرکز جوارکارگاهی کارخانجات نساجی بروجرد با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و جمعی از همکاران در شهرستان بروجرد افتتاح شد . به گزارش ویردارخبر ؛ مدیرعامل کارخانجات نساجی بروجرد گفت: به دلیل سختی کار در کارخانجات نساجی نیروی کار در این کارخانه پس‌از بیست سال […]

بازدیدها: 64

در چهارمین روز از هفته ملی مهارت، مرکز جوارکارگاهی کارخانجات نساجی بروجرد با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و جمعی از همکاران در شهرستان بروجرد افتتاح شد .

به گزارش ویردارخبر ؛ مدیرعامل کارخانجات نساجی بروجرد گفت: به دلیل سختی کار در کارخانجات نساجی نیروی کار در این کارخانه پس‌از بیست سال بازنشست می‌شود و ما با کمبود نیروی جایگزین مواجه هستیم .
دکتر یحیی در ادامه افزود: کمبود نیروی متخصص و ماهر در زمینه نساجی بالاخص در سال‌های اخیر مشکلات فراوانی را برای کارخانه به‌همراه داشته ،بسیار خرسندیم که با همکاری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای الغدیر بروجرد بتوانیم با راه‌اندازی این مرکز نیروی مورد نیاز و حرفه‌ای خود را پرورش داده و به توسعه و گسترش فعالیت‌های کارخانه دست یابیم؛ تا در سطح شهرستان ،استان و کشور افتخارآفرین شویم.
در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان ضمن تبریک دهه کرامت و امامت و تقدیر از مدیرعامل کارخانجات نساجی بروجرد به‌خاطر ارج‌نهادن بر آموزش‌های مهارتی هفته ملی مهارت را تبریک گفته و افزود: خلأ آموزش‌های مهارتی در صنعت به دلیل تکیه‌ بر تحصیلات آکادمیک و نبودن مهارت کافی امروزه به‌خوبی احساس می‌شود .
میترا ابراهیمی در ادامه تأکید کرد: یکی از رسالت‌های سازمان ایجاد مراکز جوار کارگاهی برای تربیت نیروی کار ماهر به‌صورت مهارت‌آموزی در دل صنعت می‌باشد .
وی گفت: امیدواریم با افتتاح این کارگاه بتوانیم هم نیروی متخصص مورد نیاز این کارخانه که یکی از برندهای برتر در سطح کشور است،تامین کنیم  و هم گام مؤثری در ارتقاء و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی در سطح استان برداریم .

در پایان این مراسم پس‌از امضای تفاهم‌نامه بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و کارخانجات نساجی بروجرد ابراهیمی با اهداء تندیسی به‌مناسبت هفته ملی مهارت از دکتر یحیی تقدیر نمودند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: اجنماعی, اقتصادی, بروجرد برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد