" /> کارگاه آموزشی تبیین روانی و اثرات اجتماعی حجاب و عفاف در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان برگزار شد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کارگاه آموزشی تبیین روانی و اثرات اجتماعی حجاب و عفاف در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان برگزار شد

بازدیدها: 137به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، همزمان با سالروز پیوند ملکوتی دو ماه عالم هستی “کارگاه آموزشی تبیین روانی و اثرات اجتماعی حجاب و عفاف در راستای تحکیم بنیاد خانواده”، در سالن آمفی تئاتر اداره کل با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضان تیموری کارشناس مسائل مذهبی، محقق و پژوهشگر […]

بازدیدها: 137

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، همزمان با سالروز پیوند ملکوتی دو ماه عالم هستی “کارگاه آموزشی تبیین روانی و اثرات اجتماعی حجاب و عفاف در راستای تحکیم بنیاد خانواده”، در سالن آمفی تئاتر اداره کل با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضان تیموری کارشناس مسائل مذهبی، محقق و پژوهشگر برگزار شد.

در این کارگاه حاج آقا تیموری به بیان نقش خانواده در رشد و تعالی جامعه پرداخته و تأکید کرد: امروزه با وجود معضلاتی پیرامون مسائل خانه و خانواده بایستی با حفظ آیین و سنن اسلامی، ایرانی در هرچه مستحکم تر نمودن بنیان خانواده کوشا باشیم .

وی تصریح کرد: اعضای خانواده با ایجاد فضای عاطفی و صمیمی در خانه می توانند با هجمه های فرهنگی دنیای امروز که با رویکرد مجازی باعث ایجاد فاصله بین اعضای خانواده گردیده ، مقابله کنند .

تیموری در پایان ابزار امیدواری کرد؛ که با سلسله مراتبی نمودن این کارگاهها به بررسی بازخورد این آموزه ها در بین اعضا، بپردازیم .

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد