" /> فرماندار شهرستان کوهدشت: وضعیت بهداشت شهرستان کوهدشت در شأن و منزلت شهروندان نیست

شما اینجا هستید

    ,عمومی » فرماندار شهرستان کوهدشت: وضعیت بهداشت شهرستان کوهدشت در شأن و منزلت شهروندان نیست

بازدیدها: 11فرماندار کوهدشت با اشاره به اینکه کوهدشت یک شهرستان محروم است گفت: وضعیت بهداشتی شهرستان کوهدشت به هیچ وجه راضی کننده نیست و باید تلاش کرد آنچه در شأن و جایگاه و منزلت مردم شهرستان کوهدشت است را بدست بیاوریم. به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ مجتبی بیررانوند در نشست مجازی با اصحاب رسانه به مشکلات […]

بازدیدها: 11

فرماندار کوهدشت با اشاره به اینکه کوهدشت یک شهرستان محروم است گفت: وضعیت

بهداشتی شهرستان کوهدشت به هیچ وجه راضی کننده نیست و باید تلاش کرد آنچه در شأن و جایگاه و منزلت مردم شهرستان کوهدشت است را بدست بیاوریم.

به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ مجتبی بیررانوند در نشست مجازی با اصحاب رسانه به مشکلات بهداشتی شهرستان کوهدشت اشاره کرد و اظهار داشت: علی رغم پتانسیل های خوب نیروی انسانی که داریم ولی متاسفانه رتبه بهداشتی این شهرستان رتبه خوبی نیست سال گذشته رتبه‎ی ما از بین ده شهرستانی که رتبه بندی بین آنها انجام شد یکی به آخر بود ولی امسال خوشبختانه از رتبه نه به رتبه هفت ارتقا پیدا کردیم هرچند این رتبه هم به هیچ وجه اضی کننده نیست.

وی با بیان اینکه بیمارستان فعلی این شهرستان در سال 74 با 128 تخت تاسیس شده است افزود: به علت بحث های کرونا و مشکلاتی که داشتیم در این مدت تعداد تخت های بیمارستانی ما 186 تخت افزایش داشته است.

فرماندار کوهدشت با تاکید بر لزوم تجهیزات بیشتر بهداشتی و درمانی در این شهرستان گفت: بیمارستان فعلی شهرستان کوهدشت در بخشهای اصلی داخلی، کودکان، زنان و زایمان، ارتوپت، چشم و اعصاب، جراحی، سونوگرافی و رادیولژی فعالیت دارد که امیدواریم بتوانیم رتبه این شهرستان را در بحث بهداشت و درمان ارتقا دهیم.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, کوهدشت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد