" /> کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد: بزرگترین مشکل شهرداری، نبود نیروهای متخصص است

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد: بزرگترین مشکل شهرداری، نبود نیروهای متخصص است

بازدیدها: 18کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد گفت: عدم انتصاب نیروهای متخصص یکی از بزرگترین مشکلات در شهرداری است. به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، کرم نعمتی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: عدم انتصاب نیروهای متخصص یکی از مشکلات بزرگ در شهرداری است که در صورت ورود به شورا اولین برنامه این […]

بازدیدها: 18

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد گفت: عدم انتصاب نیروهای متخصص یکی از بزرگترین مشکلات در شهرداری است.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر، کرم نعمتی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: عدم انتصاب نیروهای متخصص یکی از مشکلات بزرگ در شهرداری است که در صورت ورود به شورا اولین برنامه این است که به دنبال یک شهردار قوی باشیم که هم مجموعه شهرداری و هم مردم را راضی و کار شهرداری را پیش ببرد.

وی ادامه داد: برنامه های کاغذی کاربردی نیستند و شاید یکی از عواملی نارضایتی امروز عدم استفاده از برنامه هایی که قبلا ارائه شده و اما اجرایی نشدند.

نعمتی تصریح کرد: مهمترین چیزی که برای شورای شهر باید مهم باشد بعد از ورود به شورای ایجاد همدلی و تعامل سازنده بین اعضاء یعنی این ارتباط باید برقرار شود و به صورت گروهی و به دور از جناح بازی و طایفه‌گرایی و هم نظر در یک راستا حرکت کنند.

کاندیدای انتخابات شورای شهر خرم آباد بیان داشت: شورا اساسی ترین و اصلی ترین کاری است که باید انجام دهد به دنبال یک شهردار قوی توانمند پاکدست مدیریت جهادی و پایدار باشد انتخاب شهردار اگر در چارچوب های سیاسی و قومی قبیله ای نباشد شهردار ی از سطوح پایین چیدمان درست خواهد داشت.

وی بابیان اینکه عدم انتصاب نیروهای متخصص سالم یکی از مشکلات در شهرداری است افزود: در صورت ورود به شورا اولین برنامه این است که به دنبال یک شهردار قوی هستیم که هم مجموعه شهرداری را راضی نگه داریم که هم مردم شهر و هم کار شهرداری پیش برود.

نعمتی اضافه کرد: درآمد شهرداری متکی به عوارض و مالیات است و درآمدی ثابت برای شهرداری محسوب نمی شود و امروزه شهرداری حتی در بحث پرداخت حقوق ها ی کارکنان خودهم مشکل دارد.

کاندیدا انتخابات شورای شهر خرم آباد بیان کرد: تنها راه ثابت کردن درآمد این است که باید به سمت الکترونیکی شدن عوارض ها رفت.

وی افزود: در بحث شفاف سازی در قوانین و انعقاد قراردادها ورود خواهیم کرد چرا که امروز این موضوع یک چالش مهم برای مردم و شهر خرم آباد است.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد