" /> کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد گفت: وظیفه شورای شهر نظارت است نه دخالت

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد گفت: وظیفه شورای شهر نظارت است نه دخالت

بازدیدها: 10کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد کارآیی، سابقه و مدیریت موفق شهری و پرهیز از طایفه گرایی را از ویژگی های شهردار منتخب عنوان و تاکید کرد: وظیفه شورای شهر نظارت است نه دخالت و ما در این راستا فقط در مواردی که شهردار تخطی کند به او تذکر می دهیم. به […]

بازدیدها: 10

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد کارآیی، سابقه و مدیریت موفق شهری و پرهیز از طایفه گرایی را از ویژگی های شهردار منتخب عنوان و تاکید کرد: وظیفه شورای شهر نظارت است نه دخالت و ما در این راستا فقط در مواردی که شهردار تخطی کند به او تذکر می دهیم.

به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ صیدرضا پیله رام در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: متاسفانه ادارات استان تعامل کمتری با شهرداری دارند و در راستای ایجاد درآمد پایدار برای شهر از طریق پروژه های ملی و استانی ادارات از شهرداری به عنوان عابر بانک استفاده می کنند.

وی ادامه داد: شهر خرم آباد از کهن ترین شهرها است ولی با مشکلات زیادی در بخشهای مختلف از جمله نامناسب بودن مبلمان شهری مخصوصا در محلات قدیمی مثل پشته حسین آباد، پشت بازار، ماسور و… دست و پنجه نرم می کند.

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم‌آباد بیان کرد: آسفالت نامناسب، ترافیک، بی توجهی مسئولان به توسعه حمل و نقل عمومی، نامناسب بودن وضعیت روشنایی، تکمیل نشدن پروژه های مهم مثل پارک شاپوری، بام خاطره ها، آبشار طلایی و شهر بازی را از دیگر مشکلات خرم آباد می باشد.

پیله رام، کارآیی، سابقه و مدیریت موفق شهری و پرهیز از طایفه گرایی را از ویژگی های شهردار منتخب عنوان و تاکید کرد: وظیفه شورای شهر نظارت است نه دخالت و ما در این راستا فقط در مواردی که شهردار تخطی کند به او تذکر می دهیم.

وی به اصلاح ساختار شورای شهر و شهرداری اشاره کرد و با تاکید بر لزوم ایجاد چارچوب مناسب در شورای شهر برای جلوگیری از فساد تصریح کرد: اگر چارچوب مشخصی وجود نداشته باشد، فساد مالی همچنان ادامه خواهد داشت.

پیله رام به استفاده از بخش خصوصی و سرمایه گذاری در خرم آباد هم اشاره کرد و از ایجاد بازارچه های محلی در مناطق مختلف شهر در صورت ورود به شورا خبر داد و افزود: باید شان و منزلت خریدار و فروشنده حفظ شود.

کاندید ششمین دوره شورای شهر خرم آباد از مکان فعلی پارک بانوان خرم آباد و اشراف سایر ساختمان ها بر آن انتقاد کرد و گفت: در صورت ورود به شورای شهر ایجاد پارک بانوان در دستور کار خواهد گرفت.

ایجاد شهر بازی در جنوب خرم آباد، تغییر اتوبوسرانی تا آخرین نقاط شهر، پیگیری ساخت سالن های ورزشی برای جوانان و بانوان و ساماندهی سه راهی گلدشت که در مواقع بارندگی ایجاد مشکل میکند، از دیگر برنامه های پیله رام بود که به آنها اشاره کرد.

کاندید ششمین دوره شورای شهر خرم آباد اظهار داشت: شهر نیاز به تحول در زمینه های فرهنگی، ورزشی، گردشگری و بهداشت و… و گرایش مستمر به سمت بهتر شدن دارد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد