" /> در گفتگو با زوج کاندیدای انتخابات شورای شهر خرم آباد مطرح شد: از انتخاب خانه خود بعنوان ستاد تا نه گفتن به نصب بنر و پوستر در سطح شهر

شما اینجا هستید

    ,عمومی » در گفتگو با زوج کاندیدای انتخابات شورای شهر خرم آباد مطرح شد: از انتخاب خانه خود بعنوان ستاد تا نه گفتن به نصب بنر و پوستر در سطح شهر

بازدیدها: 15اصغرو کبری اصل مرز زوج کاندیدای انتخابات شورای شهر خرم آباد دلایل خود برای ثبت نام در انتخابات به صورت زوج و نحوه تبلیغات خود را تشریح نمودند. به گزارش اختصاصی پایگاه خبری ویردارخبر به نقل از پایگاه خبری تمدن لر؛ گفتگویی داشته ایم با اصغر و کبری اصل مرز (زوج کاندید) ششمین دوره انتخابات […]

بازدیدها: 15

اصغرو کبری اصل مرز زوج کاندیدای انتخابات شورای شهر خرم آباد دلایل خود برای ثبت نام در انتخابات به صورت زوج و نحوه تبلیغات خود را تشریح نمودند.

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری ویردارخبر به نقل از پایگاه خبری تمدن لر؛ گفتگویی داشته ایم با اصغر و کبری اصل مرز (زوج کاندید) ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد، مشروح این گفتگو را در زیر می خوانیم:

دلیل اینکه بصورت زوج کاندید شده اید و اینکه خانه خود را بعنوان ستاد معرفی کرده اید چیست؟

از نظر ما یک زوج وقتی در کنار هم وارد یک عرصه شوند فرقی هم نمیکند انتخابات باشد یا هر جای دیگر ، بیشتر و بهتر میتوانند ارائه خدمتت کنند و کارایی لازم را داشته باشند و به همین دلیل بعد از مشورت با هم وارد میدان انتخابات شده ایم.

دلیل اینکه منزل شخصیتان را بعنوان ستاد معرفی کرده اید چیست؟

در واقع یک نوع نه گفتن به برخی رویه های غلط حاکم بر انتخابات می باشد که متاسفانه در شهر ما نیز کم نمی باشند ، و البته اگه بخواهیم به یکی از عمده مزیت های آن نیز اشاره کنیم میتوان گفت که این اقدام باعث کاهش هزینه های ناروا انتخاباتی می شود .

جا دارد شهروندان عزیزمان این موضوع را در نظر داشته باشند که کاندیداهای محترمی که هزینه های هنگفت میکنند الزاما نمیتوانند اصلح باشند.

چرا پوستر و تراکت در سطح شهرپخش نمیکنید؟

یکی از وظایف شورا تلاش در زمینه زیباسازی شهر میباشد.

لذا وقتی ما زوج کاندید خودمان را در این مسیر قرار دادیم حتی از هم اکنون خود را ملزم به رعایت این وظیفه میبینیم و از پخش هرگونه پوستر و تراکت و امثال آن بشدت خودداری میکنیم(در واقع حتی یک برگه هم چاپ نکرده ایم، البته اینم بگم که چاپ پوستر هزینه زیادی نمیخواهد)

شما دقت کنید که پوسترهای برخی کاندیدهای محترم ادوار گذشته همچنان بر روی دیوارها و دیگر مکان ها موجود هستند و باعث مخدوش شدن زیبای شهر شده اند.

با این حال ما زوج کاندید تصمیم را بر این گذاشتیم که خودمان به سطح شهر رفته و خود را به همشهریهایمان معرفی نمائیم.

 گفتنی است اصغر اصل مرز دارای کارشناسی ارشد حقوق ،فعال فرهنگی  و سیاسی ،دهیار نمونه استان لرستان و کبری اصل مرز دارای مدرک کارشناسی مهندسی منابع طبیعی ، کارشناس طراحی لباس ،مدیر وموسس آموزشگاه فنی وحرفه ای، عضوسازمان نظام مهندسی و فعال فرهنگی می باشند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد