" /> مدیرکل دامپزشکی استان لرستان در نشست خبری فضای مجازی با اصحاب رسانه؛ بی اعتمادی نسبت به سیستم کشتارگاهی باعث کشتار غیر مجاز می شود

شما اینجا هستید

    ,عمومی » مدیرکل دامپزشکی استان لرستان در نشست خبری فضای مجازی با اصحاب رسانه؛ بی اعتمادی نسبت به سیستم کشتارگاهی باعث کشتار غیر مجاز می شود

بازدیدها: 13مصطفی زبردست گفت؛ بی اعتمادی نسبت به سیستم کشتارگاهی باعث کشتار غیر مجاز شده و بعضا افراد سودجو و فرصت‌طلب برای به دست آوردن سود بیش‌تر سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند.  به گزارش پایگاه خبری ویردار خبر؛ مصطفی زبردست در نشست خبری فضای مجازی با اصحاب رسانه گفت: بی اعتمادی افراد سودجو نسبت […]

بازدیدها: 13

مصطفی زبردست گفت؛ بی اعتمادی نسبت به سیستم کشتارگاهی باعث کشتار غیر مجاز شده و بعضا افراد سودجو و فرصت‌طلب برای به دست آوردن سود بیش‌تر سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند.

 به گزارش پایگاه خبری ویردار خبر؛ مصطفی زبردست در نشست خبری فضای مجازی با اصحاب رسانه گفت: بی اعتمادی افراد سودجو نسبت به سیستم کشتارگاهی باعث کشتار غیر مجاز می شود که بعضا افراد فرصت‌طلب برای بدست آوردن سود بیش‌تر سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند و اقدام به کشتار غیر مجاز می کنند.

وی با اشاره به کشتار های غیر مجاز در استان افزود: در این رابطه ریشه یابی های صورت گرفته و کشتارهای غیرمجاز در بعضی از شهرها وجود دارد.

مدیرکل دامپزشکی استان لرستان بیان کرد: زمانی که  قضیه کشتار غیر مجاز را آسیب‌شناسی می کنید افرادی در این قضیه دخیل هستند که عمده دلایل آن ریشه در فرهنگ ما دارد.

زبردست اظهار کرد: موضوع کشتار غیرمجاز فقط مربوط به استان لرستان نیست و در خیلی از استانهای نوار غربی کشور این مشکل نیز وجود دارد.

وی اضافه کرد:با توجه به اینکه در کشتارگاه‌های استان هم ناظر شرعی و هم ناظر بهداشتی وجود دارد، کلیه عملیات ها هم نظارت شهری از باب حلیت و طهارت لاشه و هم در نظارت‌های بهداشتی به شکل عالی در سطح کشتارگاه‌های استان در حال انجام است و لاشه ای که از کشتارگاه خارج می‌شود این اطمینان را به مردم داده که صددرصدد سلامت و بهداشت آن مورد تایید و ذبح آن کاملاً شرعی می باشد.

زبردست ادامه داد:  افرادی که در سطح  شهر متاسفانه اقدام به کشتار غیر مجاز می کنند با همکاری دستگاه‌های مرتبط از جمله شهرداری و نیروی انتظامی با آنها مقابله خواهد شد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد