" /> کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد؛با وجود بیش از صد هکتار بافت تاریخی در شهر، شهرداری می تواند به درآمدی پایدار برسد

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد؛
    با وجود بیش از صد هکتار بافت تاریخی در شهر، شهرداری می تواند به درآمدی پایدار برسد

بازدیدها: 9کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: با وجود بیش از صد هکتار بافت تاریخی در شهر خرم آباد، شهرداری می تواند به درآمدی پایدار برسد. به گزارش ویردار خبر؛ دیانوش چراغی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس 20 سال تخصص و تجربه کاری در حوزه میراث فرهنگی بر […]

بازدیدها: 9

کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: با وجود بیش از صد هکتار بافت تاریخی در شهر خرم آباد، شهرداری می تواند به درآمدی پایدار برسد.

به گزارش ویردار خبر؛ دیانوش چراغی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس 20 سال تخصص و تجربه کاری در حوزه میراث فرهنگی بر خود لازم دانستم تا در این دوره شورای شهر کاندید شوم.
وی تصریح کرد: با وجود همه تجربیاتی که دارم ولی به تنهایی همه مسایل را نمی توانم حل کنم. مدیریت شهری در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی با پشتیبانی تیم کارشناسی می تواند موفقیت بدست بیاورد .
چراغی با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر خرم آباد ۵ کمیسیون دارد تصریح کرد: در شورای شهر خرم آباد جای خالی برای کمیسیون میراث فرهنگی وجود دارد و ما می توانیم آن را احیا کنیم و با کمک رسانه تقویت کنیم.
کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: ساماندهی بافت تاریخی یکی از برنامه هایی است که این اتفاق باید سالها قبل می افتاد که چون افرادی که در شورا ورود پیدا کردند در این حوزه تخصص نداشتند این اتفاق محقق نشد.
وی تصریح کرد: با توجه به مشکلات مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر خرم آباد خیلی از موارد که می توانست خروجی خوبی داشته باشد وارد حواشی شد و اگر افرادی که تجربه داشته باشد و در حوزه شهری بتواند این تعامل را بوجود بیاورد خیلی از مشکلات حل خواهد شد .
کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: ایجاد موزه تاریخی در شهر خرم آباد می تواند اتفاق بیفتند که مکاتباتی هم از قبل صورت گرفت اما متأسفانه در همان حد باقی ماند که با همکاری میراث فرهنگی و مدیریت شهری می تواند اتفاق خوبی برای کسب درآمد پایدار باشد .
وی بیان کرد: چیزی از معماری ایرانی در شهر دیده نمی شود و نامگذاری معابر به نام مشاهیر و مفاخرمورد غفلت قرار گرفته است .

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد