" /> کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد؛ اعضای شورای شهر باید بر مشکلات و معضلات شهری اشرافیت داشته باشند

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد؛ اعضای شورای شهر باید بر مشکلات و معضلات شهری اشرافیت داشته باشند

بازدیدها: 13کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره به زیاد بودن مشکلات و معضلات شهری شهر خرم آباد بیان کرد: انتخاب اعضا باید به گونه ای باشد که اعضای شورای شهر بر مشکلات و معضلات شهر اشرافیت داشته باشند. به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ رضا بیرانوند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شوراها […]

بازدیدها: 13

کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره به زیاد بودن مشکلات و معضلات شهری شهر خرم آباد بیان کرد: انتخاب اعضا باید به گونه ای باشد که اعضای شورای شهر بر مشکلات و معضلات شهر اشرافیت داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ رضا بیرانوند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شوراها پل ارتباط بین مردم و دستگاه های اجرایی هستند، گفت: شوراها برای پیشبرد برنامه های شهری از جمله برنامه های عمرانی، بهداشتی، ورزشی، اقتصادی، اجتماعی و … بوجود آمده اند.

وی یکی از مهمترین وظایف شورا را انتخاب شهردار تلقی کرد و ادامه داد: از دیگر وظایف شوراها می توان نظارت کافی برای اجرایی شدن برنامه های مصوب شورا، شفاف سازی در زمینه درآمدها و هزینه ها را نام برد.

عضو شورای دوره چهارم شورای اسلامی شهر خرم آباد به کارهای انجام شده آن دوره اشاره کرد و اظهار داشت: در دوره چهارم که بنده شرف حضور داشتم کارهای عمرانی خوبی انجام گرفت من الجمله؛ ترمینال برون استانی که خود باعث رفع مشکلات ترافیکی خیابان شریعتی شد، ساخت پل جهادگران، اتمام پروژه نیمه کاره نه دی، ساخت آبشار طلایی که محل تفریحی بسیار زیبایی برای شهروندان شد، تعریض چندین خیابان در شهر، ایجاد باغ پرندگان، ایجاد محل پارک سوارها، بالا بردن سرانه فضای سبز در تمامی نقاظ شهر.

وی تأکید کرد: برنامه هایی برای شورای دوره ششم دارم برنامه هایی برای نوسازی بافت های فرسوده شهر، حاشیه شهر که زیرساخت های مشخص و معینی ندارند، ترافیک شهری ….

بیرانوند داشتن یک اتاق فکر برای شورا را لازم دانست و افزود: اتاق فکری متشکل از نخبگان شهر در هر رشته ای برای شورا لازم و ضروری است چرا که همه چیز را همگان دانند و شورایی موفق خواهد شد که از نخبگان شهرش استفاده کند.

وی ایجاد کمربند سبز برای شهر را از برنامه های خوب دانست و گفت: به علت اینکه خرم آباد شهری کوهستانی است با ایجاد کمربند سبز می توان به راحتی از ساخت و سازهای غیزمجاز در دامنه کوهها جلوگیری کرد.

رضا بیرانوند با کد 187 سرمایه گذار را برای شهر یک فرصت دانست و تأکید کرد: ما باید برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم باید زمینه را برای سرمایه گذاران فراهم کنیم و نگذاریم که سرمایه گذاران شهر خرم آباد از شهر خارج شوند.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی, لرستان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد