" /> کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد شعارش را اینگونه بیان کرد: حرکت از شهر خاکستری به سوی شهر رنگ ها

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد شعارش را اینگونه بیان کرد: حرکت از شهر خاکستری به سوی شهر رنگ ها

بازدیدها: 51کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: خرم آباد شهری خاکستری بوده که متأسفانه در دوره های گذشته به زیرساختهای شهری آن هیچ توجهی نشده نشده است و الآن زمان آن رسیده که از این شهر خاکستری به سوی شهر رنگها حرکت کنیم. به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر؛ رضا بیرانوند در نشست […]

بازدیدها: 51

کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: خرم آباد شهری خاکستری بوده که متأسفانه در دوره های گذشته به زیرساختهای شهری آن هیچ توجهی نشده نشده است و الآن زمان آن رسیده که از این شهر خاکستری به سوی شهر رنگها حرکت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری ویردارخبر؛ رضا بیرانوند در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه با بیان اینکه اگر در شورای شهر کاری از دستم برنیاید کنار خواهم کشید اظهار کرد: با شعار “حرکت از شهر خاکستری به سوی شهر رنگها”به عرصه انتخابات وارد شده ام، هدف و معنی این شعار را استفاده مناسب از پتانسیل های شهر خرم آباد می دانم که تاکنون بلااستفاده مانده است چرا که این شهر هرگز یک مسوول دلسوز زنداشته است.

وی مهمترین برنامه‌های در نظر گرفته خویش با هدف ورود به شورا را تحت عنوان‌ رفع مشکلات ترافیک، توسعه فضای سبز و ساماندهی مبلمان شهری عنوان کرد و گفت: ورودی‌های شهر خرم‌آباد اصلاً نماد ورودی شهری ندارند و می‌بایست نمای شهری بگیرد ترافیک خیابان هفده شهریور نیز به عنوان دغدغه تعداد زیادی شهروندان باید برطرف شود.

بیرانوند افزود: شهر خرم‌ آباد در بحث کنترل ترافیک بیشتر نیازمند روگذراست که استفاده بهینه دارد. مشکلات پارکینگ در شهر نیز باید در دستور کار قرار بگیرد و شورایی موفق است که اعضای آن نقاط شهر را بر اساس منافع خویش تقسیم‌بندی نکرده و با نگاهی جمعی و عدالت‌ محور نسبت به ارائه خدمت در تمام نقاط شهر مبادرت ورزند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری به منزله یک پیمانکار کلان است، ابراز داشت: اصلا با کمبود درآمد شهرداری موافق نیستم و در حقیقت شهرداری از طریق از کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ و ماده ۵ و… درآمدهای بالایی دارد منتها در رسیدگی به امور شهر، استفاده از طرح‌های موثر و رعایت‌اولویت نیاز شهروندان برنامه شفاف و کارآمدی ندارد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد