" /> کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد؛ با هدف تغییر و تحول در خرم‌آباد قدم به عرصه انتخابات گذاشته ام

شما اینجا هستید

    ,عمومی » کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد؛ با هدف تغییر و تحول در خرم‌آباد قدم به عرصه انتخابات گذاشته ام

بازدیدها: 15کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد گفت: با هدف تغییر و تحول در خرم‌آباد قدم به عرصه انتخابات گذاشته ام.  به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ احمد علی دلفان در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: با اطلاعات به روز و با برنامه‌ های مختلف می ‌توانم کمک حال شهرم باشم، بنده پست های […]

بازدیدها: 15

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد گفت: با هدف تغییر و تحول در خرم‌آباد قدم به عرصه انتخابات گذاشته ام.

 به گزارش خبرنگار ویردارخبر؛ احمد علی دلفان در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: با اطلاعات به روز و با برنامه‌ های مختلف می ‌توانم کمک حال شهرم باشم، بنده پست های بالاتر از جایگاه شورای شهر هم داشته‌ ام ولی با هدف تغییر و تحول در خرم‌آباد قدم به عرصه انتخابات گذاشته ام.

وی افزود: با تجربه ای که در دوره سوم شورای شهر خرم آباد دارم می توانم تغییر و تحول خوبی در این شهر ایجاد کنم.

 دلفان ادامه داد: آمده‌ام که برنامه هایی که در دور سوم شورای شهر خرم‌آباد انجام نشده یا نیمه تمام مانده را به سرانجام برسانم که از جمله این برنامه ها تعریض خیابان انقلاب و خیابان حافظ که یک آرزو شده، رفع مسائل و مشکلات فضای سبز در سطح شهر، رفع کمبود نیاز آب شرب در سطح شهر و غیره می باشد.

 کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم‌آباد بیان کرد: اظهار کرد: مهمترین برنامه‌هایی که در دور سوم شورای شهر انجام شده، احداث زیرگذر در سطح شهر خرم آباد، احداث پل ها و افتتاح پارک هایی درسطح شهر، باغ پرندگان و… از جمله کارهایی بود که در دوره سوم انجام گرفت.

 وی اضافه کرد: برای ورود به شورا برنامه‌ای برخورد با فساد مالی و فساد اقتصاد در زیرمجموعه شورای شهر در دستور کار دارم که راهکار آن را هم مشخص شده که انشاا… انجام خواهد شد.

عضو دوره سوم شورای شهر خرم آباد با اشاره به مشکلات عدیده در سطح شهر اضافه کرد: در ورودی شهر خرم آباد صنوفی از جمله مکانیک ها ،صافکار ،نقاش، تعویض روغنی ها و غیره وجود دارد که زیبایی شهر را به هم زده و باید حتماً به مجموعه صنوف آلاینده در خارج از شهر انتقال پیدا کنند تا بتوانیم شهری آباد داشته باشیم.

 دلفان با اشاره به افزایش چند برابری بودجه شهرداری عنوان کرد: در حال حاضر بودجه شهرداری خرم آباد در سال ۳۴۰ میلیارد تومان است که از راه دریافت عوارض و جرائم تأمین که متأسفانه این مبلغ فقط در طول سال ۲۰ درصد آن محقق می‌شود انشاا… با افزایش چند برابری بودجه می‌توانیم مشکلات را حل نمود.

 وی تصریح کرد: راهکار افزایش بودجه شهرداری این است که اعضای شورای شهر بتوانند قانونی متناسب با نیاز مردم تصویب و در چارچوب کارهای خدماتی و اداری مرتبط با هم مرتبط  تأمین اعتبار صورت گیرد و در چهارچوب قوانین مرتبط کردن ادارات با هم و با دریافت عوارض این بودجه همیشه ثابت خواهد ماند و مشکلات به راحتی رفت خواهند شد.

نویسنده خبر::

دسته بندی: ,عمومی, اجنماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

خبرپیشنهادی
حبر مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد